«Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дон Тапскотт, Алекс Тапскотт

«Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дон Тапскотт, Алекс Тапскотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2475 переглядів
2475 переглядів

Короткий зміст книги «Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дона Тапскотта, Алекса Тапскотта (анотація)

Ця книга — перша спроба звести докупи знання про новітню блокчейн-технологію та зробити прогноз щодо її розвитку.

 • Які сфери докорінно зміняться під впливом блокчейну і які професії безнадійно застаріють?
 • Які виклики, переваги і небезпеки дають підставу назвати блокчейн технологією подвійного використання?
 • Яке майбутнє чекає капіталізм, зокрема компанії, монополії та корпорації?
 • Як децентралізація бізнесу вплине на їхню структуру?
 • Яку роль зіграють енергосистема і штучний інтелект у розвитку блокчейну?
 • Як у майбутньому люди будуть користуватися транспортом, подорожувати, переказувати гроші, слухати музику і споживати енергію, брати кредити, сидіти у соцмережах, голосувати і контролювати владу?
 • Чи слід довіряти криптовалютам?

На всі ці запитання відповідає книжка, до створення якої доклалися фахівці з різних сфер людської діяльності.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дона Тапскотта, Алекса Тапскотта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дона Тапскотта, Алекса Тапскотта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дона Тапскотта, Алекса Тапскотта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ» Дона Тапскотта, Алекса Тапскотта

2 відповіді до “Блокчейн-революція. Як технологія, що лежить в основі біткойна та інших криптовалют, змінює світ”

 1. Антоніна Антоніна сказав:

  Блокчейн-революція виявилась досить цікавим вченням. Я навіть почала нотувати деякі моменту, думаю це мені допоможе в майбутньому успішно стартувати. Рекомендую, 5 з 5.

  • Андрій Андрій сказав:

   я теж гадаю що це цікава книга, дякую за рекомендації)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *