«Блукаюча у часі» ПерсеФона

«Блукаюча у часі» ПерсеФона

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
185 переглядів
185 переглядів

Про книгу «Блукаюча у часі» ПерсеФони

Якщо ви шукаєте ліричне фентезі з магічними нотками та витонченою романтикою, книга «Блукаюча у часі» створена саме для вас. ПерсеФона запрошує до світу чаклунів та відьом, де коханого можна причарувати за допомогою магічних ритуалів, а життя серед чаклунів кардинально змінює світосприйняття. Саме в такій ситуації опинилася головна героїня твору – норовлива Моніка, яка твердо вирішила йти тільки за своїм серцем та добитися кохання молодого священика, який не відповідав дівчині взаємністю.

Ось тоді і відбулося знайомство головної героїні з відьмою Ханною, яка погодилася допомогти дівчині причарувати пастора. Проте Моніка не дочекалася дії магії – за наказом батьків приваблива дівчина була змушена одружитися з багатим чоловіком Вадимом.

Тут знову знадобилася допомога відьми – Ханна позбавляє Моніку огидного Вадима, і нарешті священик Дмитро і головна героїня книги можуть бути разом. Але це – лише початок пригод Моніки, яка вирішує присвятити своє життя відьомській справі та погоджується брати уроки у самої Ханни…

Роман «Блукаюча у часі» – це красива казка для дорослих, в якій фантастичне переплітається з реальністю, а драматизм підсилюється «чорною» магією. Кохання тут проходить червоною ниткою крізь всю сюжетну канву, постійно змінюючи своє обличчя. Спочатку воно – красиве й романтичне, потім – егоїстично-підступне…

Коли Моніка стає справжньою відьмою, шляху назад вже немає – вона наближається до демонічної складової ворожіння і потрапляє до пастки болотного біса. Чи зможе дівчина врятувати свою душу, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей колоритний і захоплюючий твір.

Якщо ви є фанатом пригодницько-романтичних сюжетів з краплинками магії, рекомендуємо скачати «Блукаюча у часі» ПерсеФони. Ця атмосферна книга не лише відірве вас від реальності та з головою занурить у пригоди різного характеру, а й змусить замислитися над природою кохання та його «темними» сторонами.

Письменниця доводить: саме кохання є найсильнішими чарами, які кардинально змінюють характери та долі людей. Поспішайте отримати роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо для скачування матеріали в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блукаюча у часі» ПерсеФони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *