«Блукаюча у часі» ПерсеФона

«Блукаюча у часі» ПерсеФона

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Блукаюча у часі» ПерсеФона

Якщо ви шукаєте ліричне фентезі з магічними нотками та витонченою романтикою, книга «Блукаюча у часі» створена саме для вас. ПерсеФона запрошує до світу чаклунів та відьом, де коханого можна причарувати за допомогою магічних ритуалів, а життя серед чаклунів кардинально змінює світосприйняття. Саме в такій ситуації опинилася головна героїня твору – норовлива Моніка, яка твердо вирішила йти тільки за своїм серцем та добитися кохання молодого священика, який не відповідав дівчині взаємністю.

Ось тоді і відбулося знайомство головної героїні з відьмою Ханною, яка погодилася допомогти дівчині причарувати пастора. Проте Моніка не дочекалася дії магії – за наказом батьків приваблива дівчина була змушена одружитися з багатим чоловіком Вадимом.

Тут знову знадобилася допомога відьми – Ханна позбавляє Моніку огидного Вадима, і нарешті священик Дмитро і головна героїня книги можуть бути разом. Але це – лише початок пригод Моніки, яка вирішує присвятити своє життя відьомській справі та погоджується брати уроки у самої Ханни…

Роман «Блукаюча у часі» – це красива казка для дорослих, в якій фантастичне переплітається з реальністю, а драматизм підсилюється «чорною» магією. Кохання тут проходить червоною ниткою крізь всю сюжетну канву, постійно змінюючи своє обличчя. Спочатку воно – красиве й романтичне, потім – егоїстично-підступне…

Коли Моніка стає справжньою відьмою, шляху назад вже немає – вона наближається до демонічної складової ворожіння і потрапляє до пастки болотного біса. Чи зможе дівчина врятувати свою душу, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей колоритний і захоплюючий твір.

Якщо ви є фанатом пригодницько-романтичних сюжетів з краплинками магії, рекомендуємо скачати «Блукаюча у часі» ПерсеФони. Ця атмосферна книга не лише відірве вас від реальності та з головою занурить у пригоди різного характеру, а й змусить замислитися над природою кохання та його «темними» сторонами.

Письменниця доводить: саме кохання є найсильнішими чарами, які кардинально змінюють характери та долі людей. Поспішайте отримати роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо для скачування матеріали в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням
Дарована весна, або Відь... Наталія Довгопол
Три хрестики Аліє
Три хрестики Аліє Наталія Довгопол
Лютеція
Лютеція Юрій Павлович Винничук
Щасливий
Щасливий Анатолій Власюк

Відгуки на книгу «Блукаюча у часі» ПерсеФона