«Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн

«Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
580 переглядів
580 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн (анотація)

Бриллианты вечны, люди – нет. Но именно люди творили историю этих прекрасных сверкающих камней. Искатели и покупатели, королевы и мастера, инвесторы и инноваторы, красавицы и влюбленные в них… Все они так или иначе причастны к многовековой охоте за драгоценностями. В книге «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» вы узнаете о непростом путешествии бриллиантов из африканских шахт до прилавка ювелирного магазина. Почему ограненные камни столь пленительны для людей и как эти «лучшие друзья» делают жертвами моды своих обладателей? Читайте на страницах книги «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн! «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн вошла в список лучших нон-фикшн книг июня 2016 на Amazon и мастрид Harper’s Bazaar.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Блиск і полум’я. Біографія діамантів» Рашель Бергштейн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *