«Блискавка» Ігор Калинець

Вірш «Блискавка» Ігор Калинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1098 переглядів
1098 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Блискавка» Ігоря Калинця

Живе собі королева —
королева темряви.
Кортить їй зазирнути
у дзеркало —
а темно.
Зблисне
на мить світлом —
зазирне:

Хто на світі найгарніший

— Ви, Ваша темність,—
відкаже дзеркало
похапцем.

Заспокоїться королева
на часину.

Сказано, писана красуня.

Аналiз вiрша «Блискавка» Ігоря Калинця

Вірш «Блискавка» Ігоря Калинця четвертим входить до циклу «Дивоцвіт». Цей цикл подарує кожному читачеві пригоди з блискавкою, веселкою та багатьма іншими явищами природи, які точно не заставлять вас нудьгувати.

Пейзажна лірика цього твору змальовує красу королеви темряви, яка час від часу милується своєю красою. Вона не хоче бачити інших, їй важлива тільки її привабливість, адже тільки вона королева. Радимо читати онлайн усім вірш «Блискавка» автора Ігоря Калинця українською мовою.

Уславлення краси має бути не тільки зовнішнім, а й внутрішнім. Одного разу королева темряви захотіла подивитися в дзеркало, але там було дуже темно. І тільки блискавка іноді дає шанс побачити та утвердитись в тому, що вона найгарніша у світі.

Так і в житті – спочатку ми бачимо лише зовнішність, а внутрішня краса ховається за темрявою, і щоб побачити її, потрібно захотіти.

Скачати вірш «Блискавка» Ігоря Калинця можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Блискавка” Ігоря Калинця українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Блискавка» Ігоря Калинця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Блискавка» Ігоря Калинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *