«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3799 переглядів
3799 переглядів

Про книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Книга “Бог завжди подорожує інкогніто” – цікавий мікс художнього твору та посібника з психології саморозвитку. Французький письменник і психолог Лоран Гунель дає читачам велику кількість корисних порад, як подолати депресію та досягти всіх поставлених цілей, наповнивши життя новими фарбами. Приємним бонусом до цінного психологічного матеріалу є захоплюючий сюжет з неочікуваними поворотами – яскравий приклад головного героя, який крок за кроком виконував вимоги свого наставника, позбавляючи себе статусу “жертви”.

Починаючи читати онлайн книгу “Бог завжди подорожує інкогніто”, знайомишся з Аланом Грінмором – молодим чоловіком, який зневірився у своїх силах та втратив смак до життя. Він вирішує покінчити з собою, стрибнувши з Ейфелевої вежі, проте його зупиняє загадковий незнайомець на ім’я Ів Дюбрей. Врятувавши Алана від смерті, він ставить йому одну умову: з цього часу слідувати всім його інструкціям. Таким чином, Алан стає на шлях оновлення. Врешті-решт він досягає щастя, зробивши неймовірне – переборовши самого себе.

Лоран Гунель наповнив свій твір найрізноманітнішими життєвими ситуаціями, в яких опинявся головний герой. Підкоряючись вказівкам таємничого незнайомця (його особистість – це найголовніша інтрига твору), Алан з легкістю переступав через перешкоди та крок за кроком наближався до своєї мрії.

Автор розкидав по тексту безліч цінних думок, які змушують замислитися над життєвими цілями й цінностями, своїми можливостями та мотивами дій. Ще одна особливість твору в тому, що кожна його сторінка пройнята витонченим духом Франції – вуличками і крамницями Парижу, характером і поведінкою французів.

Якщо ви вирішите скачати книгу “Бог завжди подорожує інкогніто” безкоштовно в будь-якому з форматів txt, fbb2, rtf чи epub, ви отримаєте багато цікавих і корисних настанов для щасливого життя, а саме: на що здатна людина, в якої немає вибору; як використати невпевненість в собі для підняття самооцінки; як змінити поведінку людини непомітно для неї тощо. Якщо вас охопив відчай, пам’ятайте: той, що подорожує інкогніто, завжди допоможе вам вийти з будь-якої ситуації переможцем.

Цитати з книги «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Справжній розвиток має відбуватися всередині. Ти щасливий, коли змінюєшся сам, а не коли щось змінюється навколо.

Свобода – усередині нас.

Я губив своє життя, інші ж лишали його собі. Тож моя смерть належала мені, тільки мені.

Я відпрошувався на кілька годин під приводом зустрічі з клієнтом і йшов до неї в номер найближчого готелю. Я почувався трохи винним, та лише трохи: щасливим людям притаманний егоїзм.

Завантажити безкоштовно книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *