«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Книга “Бог завжди подорожує інкогніто” – цікавий мікс художнього твору та посібника з психології саморозвитку. Французький письменник і психолог Лоран Гунель дає читачам велику кількість корисних порад, як подолати депресію та досягти всіх поставлених цілей, наповнивши життя новими фарбами. Приємним бонусом до цінного психологічного матеріалу є захоплюючий сюжет з неочікуваними поворотами – яскравий приклад головного героя, який крок за кроком виконував вимоги свого наставника, позбавляючи себе статусу “жертви”.

Починаючи читати книгу “Бог завжди подорожує інкогніто”, знайомишся з Аланом Грінмором – молодим чоловіком, який зневірився у своїх силах та втратив смак до життя. Він вирішує покінчити з собою, стрибнувши з Ейфелевої вежі, проте його зупиняє загадковий незнайомець на ім’я Ів Дюбрей. Врятувавши Алана від смерті, він ставить йому одну умову: з цього часу слідувати всім його інструкціям. Таким чином, Алан стає на шлях оновлення. Врешті-решт він досягає щастя, зробивши неймовірне – переборовши самого себе.

Лоран Гунель наповнив свій твір найрізноманітнішими життєвими ситуаціями, в яких опинявся головний герой. Підкоряючись вказівкам таємничого незнайомця (його особистість – це найголовніша інтрига твору), Алан з легкістю переступав через перешкоди та крок за кроком наближався до своєї мрії.

Автор розкидав по тексту безліч цінних думок, які змушують замислитися над життєвими цілями й цінностями, своїми можливостями та мотивами дій. Ще одна особливість твору в тому, що кожна його сторінка пройнята витонченим духом Франції – вуличками і крамницями Парижу, характером і поведінкою французів.

Якщо ви вирішите скачати книгу “Бог завжди подорожує інкогніто”, ви отримаєте багато цікавих і корисних настанов для щасливого життя, а саме: на що здатна людина, в якої немає вибору; як використати невпевненість в собі для підняття самооцінки; як змінити поведінку людини непомітно для неї тощо. Якщо вас охопив відчай, пам’ятайте: той, що подорожує інкогніто, завжди допоможе вам вийти з будь-якої ситуації переможцем.

Цитати з книги «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Свобода – усередині нас.

Справжній розвиток має відбуватися всередині. Ти щасливий, коли змінюєшся сам, а не коли щось змінюється навколо.

Я губив своє життя, інші ж лишали його собі. Тож моя смерть належала мені, тільки мені.

Я відпрошувався на кілька годин під приводом зустрічі з клієнтом і йшов до неї в номер найближчого готелю. Я почувався трохи винним, та лише трохи: щасливим людям притаманний егоїзм.

Завантажити безкоштовно книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Рекомендації

Від гвинта
Від гвинта Геннадій Евгеньович Ангелов
Сирітський потяг
Сирітський потяг Крістіна Бейкер Клайн
Щиголь
Щиголь Донна Тартт

Відгуки на книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунелі

Комментарии для сайта Cackle