«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
72800 переглядів
72800 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунеля (анотація)

Книга “Бог завжди подорожує інкогніто” – цікавий мікс художнього твору та посібника з психології саморозвитку. Французький письменник і психолог Лоран Гунель дає читачам велику кількість корисних порад, як подолати депресію та досягти всіх поставлених цілей, наповнивши життя новими фарбами. Приємним бонусом до цінного психологічного матеріалу є захоплюючий сюжет з неочікуваними поворотами – яскравий приклад головного героя, який крок за кроком виконував вимоги свого наставника, позбавляючи себе статусу “жертви”.

Починаючи читати онлайн книгу “Бог завжди подорожує інкогніто”, знайомишся з Аланом Грінмором – молодим чоловіком, який зневірився у своїх силах та втратив смак до життя. Він вирішує покінчити з собою, стрибнувши з Ейфелевої вежі, проте його зупиняє загадковий незнайомець на ім’я Ів Дюбрей. Врятувавши Алана від смерті, він ставить йому одну умову: з цього часу слідувати всім його інструкціям. Таким чином, Алан стає на шлях оновлення. Врешті-решт він досягає щастя, зробивши неймовірне – переборовши самого себе.

Лоран Гунель наповнив свій твір найрізноманітнішими життєвими ситуаціями, в яких опинявся головний герой. Підкоряючись вказівкам таємничого незнайомця (його особистість – це найголовніша інтрига твору), Алан з легкістю переступав через перешкоди та крок за кроком наближався до своєї мрії.

Автор розкидав по тексту безліч цінних думок, які змушують замислитися над життєвими цілями й цінностями, своїми можливостями та мотивами дій. Ще одна особливість твору в тому, що кожна його сторінка пройнята витонченим духом Франції – вуличками і крамницями Парижу, характером і поведінкою французів.

Якщо ви вирішите скачати книгу “Бог завжди подорожує інкогніто” безкоштовно в будь-якому з форматів txt, fbb2, rtf чи epub, ви отримаєте багато цікавих і корисних настанов для щасливого життя, а саме: на що здатна людина, в якої немає вибору; як використати невпевненість в собі для підняття самооцінки; як змінити поведінку людини непомітно для неї тощо. Якщо вас охопив відчай, пам’ятайте: той, що подорожує інкогніто, завжди допоможе вам вийти з будь-якої ситуації переможцем.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунеля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунеля

Справжній розвиток має відбуватися всередині. Ти щасливий, коли змінюєшся сам, а не коли щось змінюється навколо.

Я губив своє життя, інші ж лишали його собі. Тож моя смерть належала мені, тільки мені.

Свобода – усередині нас.

Я відпрошувався на кілька годин під приводом зустрічі з клієнтом і йшов до неї в номер найближчого готелю. Я почувався трохи винним, та лише трохи: щасливим людям притаманний егоїзм.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунеля

3 відповіді до “Бог завжди подорожує інкогніто”

  1. Юрій Юрій сказав:

    Рекомендую для читання. Якщо ви заблукали по життю – почитайте цю книгу. Можливо чогось навчить, а те, що відволіче – то точно. Спочатку трохи важкувато – та потім читав без передиху. А от фінал розчарував : і один з головних героїв – московит, і кінець як у індійському кіно. Ну та не є біда – останні декілька сторінок можна не читати.

  2. Кароліна Кароліна сказав:

    Книга «Бог завжди подорожує інкогніто» навчила мене читати між рядків. Це такий собі психологічний помічник, який допоміг мені повернутися до повноцінного життя, в період коли я опинилась в прірві. Вона подарувала мені рівновагу та спокій. Рекомендую скачати всім без виключення!

  3. Марія Марія сказав:

    хочу прочитати цю книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *