«Богдан Ступка» Михайло Павлович Загребельний

«Богдан Ступка» Михайло Павлович Загребельний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
938 переглядів
938 переглядів

Про книгу «Богдан Ступка» Михайла Павловича Загребельного

Біографічна праця «Богдан Ступка» за авторства Михайла Павловича Загребельного має на меті розповісти читачеві про одного з найголовніших акторів української, польської та російської сцени театру та кіно – Богдана Ступку.

Людина – талант, який за своє життя став одним з найвпізнаваніших героїв на сцені, а також нагороджений чималою кількістю відзнак: народний артист УРСР (1980) та СРСР (1991), Герой України (2011), кавалер ордена Ярослава Мудрого V ступеня. Для українського кінематографу він був тим, ким для Голівуду були такі метри, як Робертом де Нiро й Аль Пачiно.

В книзі автор, окрім опису дуже плідної роботи Ступки в театрі, також не оминає своєю увагою найвідоміші ролі актора – Тараса Бульби в однойменному фільмі, а також роль Богдана Хмельницького в фільмі польського режисера Єжи Гофмана «Вогнем і Мечем». Допитливий читач однозначно знайде щось нове для себе про одного з найважливіших акторів старої школи в вітчизняному кінематографі.

Ви можете скачати книгу «Богдан Ступка» від автора-біографа Михайла Павловича Загребельного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в різних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про легендарного актора, можете читати онлайн книгу «Богдан Ступка» написану Михайлом Загребельним українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Богдан Ступка» Михайла Павловича Загребельного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Богдан Ступка» Михайла Павловича Загребельного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *