«Бондарівна» Іван Карпенко-Карий

«Бондарівна» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
656 переглядів
656 переглядів

Про книгу «Бондарівна» Івана Карпенко-Карого

Книга «Бондарівна» – п’єса за авторства відомого українського письменника та драматурга Івана Карпенка-Карого. Твір написаний під сильним враженням від тогочасних подій на селі. Про це можна судити з того, що автор розкриває тему протистояння селянства та панства через образ сильної та сміливої жінки, тієї самої Бондарівни.

Через уста своїх персонажів автор різко засуджує пригнічення селянства та жорстокість, яка була властива багатьом панам. Варто зазначити, що Карпенко-Карий оформив в п’єсу вже відому народну баладу, а не був її оригінальним автором. Читати онлайн книгу «Бондарівна» за авторства Івана Карпенка-Карого українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет розгортається навколо вищезгаданої дівчини Бондарівни, яку проти волі хоче взяти заміж пан Каньовський. Читач одразу зрозуміє основні акценти, які хотів розставити автор в своєму творі. Вони полягають в тому, що він прославляє бажання свободи та ту мужність, яку проявляла головна героїня, даючи відсіч небажаному чоловіку.

Якщо читач знайомий з оригінальною баладою, то він знайде багато відмінностей в творі Карпенко-Карого. Перш за все, йому варто було б звернути увагу на відмінні кінцівки творів, а також на те, що драматург значно ускладнив мотиви та ідеї, що були закладені в оригіналі.

Скачати книгу «Бондарівна» Івана Карпенко-Карого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Бондарівна» Івана Карпенко-Карого

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бондарівна» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *