«Борги нашого життя» Андрій Гарасим

«Борги нашого життя» Андрій Гарасим

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Борги нашого життя» Андрія Гарасима

Роман «Борги нашого життя» – атмосферна й захоплююча соціально-драматична історія з яскраво вираженим присмаком політичних реалій сьогодення. Події, що відбулися з головними героями, можна назвати іронією долі, яка мудро розставляє все на свої місця і при цьому буває занадто несправедливою. Серед таких протиріч і діяли Андрій з напарником Семеном – ідеалісти, які вирішили боротися проти «бруду» і життєвої несправедливості будь-якими методами, не замислюючись над їхньою протизаконністю.

Андрій Гарасим пропонує читачам замислитися над важливою та глибокою проблемою: чи може людина заявити про свої моральні переконання у світі, наскрізь пройнятому штампами, стереотипами, корупцією, жорстокістю й несправедливістю?

Разюча гірка реальність б’є через край навіть на перших сторінках книги: Андрій приходить до банку влаштовуватися на роботу в якості піарника, а опиняється «тимчасово», за словами шефа, в колекторському відділі. І тут у нього починається інтенсивний внутрішній діалог зі своїми моральними переконаннями. Намагаючись виконувати свою роботу, Андрій занурюється у проблеми нашого суспільства і твердо вирішує боротися з вадами нашої системи.

Книга «Борги нашого життя» сповнена філософських відступів і міркувань, пронизливого крику болю від того, що роками бентежить кожного з нас – жахливими законами та удаваною соціальною захищеністю громадян. Починаючи читати онлайн цей роман, опиняєшся серед знайомих побутових і масштабних подій, з якими українці стикаються щодня, а в образі головного героя впізнаєш самого себе – своє внутрішнє «Я», яке не ризикує кинути виклик усій системі. При цьому автор не ідеалізує Андрія та його друга Семена – вони звичайні люди зі своїми вадами та слабкостями, але їхня рішучість і безкомпромісність штовхає їх на те, чого очікують мільйони людей…

Якщо ви переймаєтеся соціально-політичною обстановкою в державі та хочете побачити модель боротьби кількох систем координат моралі, рекомендуємо скачати «Борги нашого життя» Андрія Гарасима. Цей напівутопічний, проте дуже глибокий та мотивуючий роман ви знайдете у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Перейти темряву
Перейти темряву Ірен Роздобудько
Село не люди
Село не люди Люко Дашвар
Рай. Центр
Рай. Центр Люко Дашвар
Пів’яблука
Пів’яблука Галина Костянтинівна Вдовиченко

Відгуки на книгу «Борги нашого життя» Андрія Гарасима