«Борги нашого життя» Андрій Гарасім

«Борги нашого життя» Андрій Гарасім

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
308 переглядів
308 переглядів

Про книгу «Борги нашого життя» Андрія Гарасіма

Роман «Борги нашого життя» – атмосферна й захоплююча соціально-драматична історія з яскраво вираженим присмаком політичних реалій сьогодення. Події, що відбулися з головними героями, можна назвати іронією долі, яка мудро розставляє все на свої місця і при цьому буває занадто несправедливою. Серед таких протиріч і діяли Андрій з напарником Семеном – ідеалісти, які вирішили боротися проти «бруду» і життєвої несправедливості будь-якими методами, не замислюючись над їхньою протизаконністю.

Андрій Гарасим пропонує читачам замислитися над важливою та глибокою проблемою: чи може людина заявити про свої моральні переконання у світі, наскрізь пройнятому штампами, стереотипами, корупцією, жорстокістю й несправедливістю?

Разюча гірка реальність б’є через край навіть на перших сторінках книги: Андрій приходить до банку влаштовуватися на роботу в якості піарника, а опиняється «тимчасово», за словами шефа, в колекторському відділі. І тут у нього починається інтенсивний внутрішній діалог зі своїми моральними переконаннями. Намагаючись виконувати свою роботу, Андрій занурюється у проблеми нашого суспільства і твердо вирішує боротися з вадами нашої системи.

Книга «Борги нашого життя» сповнена філософських відступів і міркувань, пронизливого крику болю від того, що роками бентежить кожного з нас – жахливими законами та удаваною соціальною захищеністю громадян. Починаючи читати онлайн цей роман, опиняєшся серед знайомих побутових і масштабних подій, з якими українці стикаються щодня, а в образі головного героя впізнаєш самого себе – своє внутрішнє «Я», яке не ризикує кинути виклик усій системі. При цьому автор не ідеалізує Андрія та його друга Семена – вони звичайні люди зі своїми вадами та слабкостями, але їхня рішучість і безкомпромісність штовхає їх на те, чого очікують мільйони людей…

Якщо ви переймаєтеся соціально-політичною обстановкою в державі та хочете побачити модель боротьби кількох систем координат моралі, рекомендуємо скачати «Борги нашого життя» Андрія Гарасима. Цей напівутопічний, проте дуже глибокий та мотивуючий роман ви знайдете у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Борги нашого життя» Андрія Гарасіма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *