«Борги нашого життя» Андрій Гарасим

«Борги нашого життя» Андрій Гарасим

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
726 переглядів
726 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Борги нашого життя» Андрія Гарасима (анотація)

Роман «Борги нашого життя» – атмосферна й захоплююча соціально-драматична історія з яскраво вираженим присмаком політичних реалій сьогодення. Події, що відбулися з головними героями, можна назвати іронією долі, яка мудро розставляє все на свої місця і при цьому буває занадто несправедливою. Серед таких протиріч і діяли Андрій з напарником Семеном – ідеалісти, які вирішили боротися проти «бруду» і життєвої несправедливості будь-якими методами, не замислюючись над їхньою протизаконністю.

Андрій Гарасим пропонує читачам замислитися над важливою та глибокою проблемою: чи може людина заявити про свої моральні переконання у світі, наскрізь пройнятому штампами, стереотипами, корупцією, жорстокістю й несправедливістю?

Разюча гірка реальність б’є через край навіть на перших сторінках книги: Андрій приходить до банку влаштовуватися на роботу в якості піарника, а опиняється «тимчасово», за словами шефа, в колекторському відділі. І тут у нього починається інтенсивний внутрішній діалог зі своїми моральними переконаннями. Намагаючись виконувати свою роботу, Андрій занурюється у проблеми нашого суспільства і твердо вирішує боротися з вадами нашої системи.

Книга «Борги нашого життя» сповнена філософських відступів і міркувань, пронизливого крику болю від того, що роками бентежить кожного з нас – жахливими законами та удаваною соціальною захищеністю громадян. Починаючи читати онлайн цей роман, опиняєшся серед знайомих побутових і масштабних подій, з якими українці стикаються щодня, а в образі головного героя впізнаєш самого себе – своє внутрішнє «Я», яке не ризикує кинути виклик усій системі. При цьому автор не ідеалізує Андрія та його друга Семена – вони звичайні люди зі своїми вадами та слабкостями, але їхня рішучість і безкомпромісність штовхає їх на те, чого очікують мільйони людей…

Якщо ви переймаєтеся соціально-політичною обстановкою в державі та хочете побачити модель боротьби кількох систем координат моралі, рекомендуємо скачати «Борги нашого життя» Андрія Гарасима. Цей напівутопічний, проте дуже глибокий та мотивуючий роман ви знайдете у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Борги нашого життя» Андрія Гарасима та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Борги нашого життя» Андрія Гарасима : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Борги нашого життя» Андрія Гарасима і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Борги нашого життя» Андрія Гарасима

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *