«Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольга Дьоміна

«Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольга Дьоміна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
293 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольги Дьоміноъ (анотація)

Марк — талановитий письменник. Але його ім’я мало відоме серед літературного середовища. Через це він комплексує, особливо, коли знайомиться з симпатичною сусідкою Ніною. Вона закохана в Марка. Чи то її приваблює його талант. Марк приховує від Ніни свою таємницю, що він працює літературним привидом у відомого письменника Лозинського. Ця принизлива роль засмучує Марка. Він нарешті наважується розповісти усім всю правду, хто пише тексти за Лозинського. Між обома письменниками виникає ворожнеча…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольги Дьоміноъ українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольги Дьоміноъ українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Боротьба з тінню. Психологічна драма» Ольги Дьоміноъ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *