«Боротьба за дитину» Франсуаза Дольто

«Боротьба за дитину» Франсуаза Дольто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5337 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Боротьба за дитину» Франсуази Дольто (анотація)

Ця книжка стане чудовим другом для батьків, які прагнуть не просто зрозуміти своїх дітей, а й отримати цілісне уявлення про те, що таке дитинство, осягнути цей багатомірний світ. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя, і доводить: дитина – це вже сформована особистість, до якої треба ставитися як до дорослого. Що впливає на вашу дитину? Які вона має права та обов’язки? Комп’ютер і телебачення, соціалізація в колективі, подолання дитячих комплексів – використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Боротьба за дитину» Франсуази Дольто українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Боротьба за дитину» Франсуази Дольто українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Боротьба за дитину» Франсуази Дольто

2 відповіді до “Боротьба за дитину”

  1. Надія Надія сказав:

    Боротьба за дитину допомогла мені налагодити стосунки зі своїм сином, деякі поради навіть врятували нас від сварок. Рекомендую всім молодим батькам, та тим хто тільки збирається стати батьками.

  2. Наталя Наталя сказав:

    Готуючись до народження своєї першої дитини я вивчила вже понад десять книжок, але найбільше мені сподобалась «Боротьба за дитину». Мене зовсім не злякала кількість сторінок, адже завдяки розкладеним по поличках порадам я змогла зрозуміти яким шляхом у вихованні сильної особистості мені необхідно йти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *