«Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксана Мороз

«Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксана Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
672 переглядів
672 переглядів

Короткий зміст книги «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксани Мороз (анотація)

Книга розвінчує міф про те, що звичайна людина не може розпізнати брехню в ЗМІ та соціальних мережах. Може, проте для цього потрібно дотримуватися інформаційної гігієни. Простих правил, які здатен освоїти кожен і незалежно від віку.

Це історія пошуків дядьком Іваном правди. Через буденні проблеми та сучасне життя показується, як людину змінює інформація та що вона сама цьому може протиставити. Це процес формування інформаційної гігієни у простого українця. Зі всіма сумнівами, невдачами, навчанням, мотивацією, результатами.

Основні події відбуваються з весни 2019 до літа 2020 років.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксани Мороз та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксани Мороз: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксани Мороз і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» Оксани Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *