«Бос на мільйон» Фредеріка Фома

«Бос на мільйон» Фредеріка Фома

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
322 переглядів
322 переглядів

Короткий зміст книги «Бос на мільйон» Фредеріки Фоми (анотація)

Мені довелось взяти її на роботу. Заради вигідного контракту я погодився взяти жінку у свою компанію. Ми знайомі ще з дитинства, ця дівчина була як скалка в дупі, вічно бігала за мною хвостиком, й не думаю що за цей період, що ми не бачились, щось змінилось. З гидкого каченяти ніколи не виросте прекрасний лебідь.

Я була закохана в нього з семи років. Красивий темноволосий парубок з карими очима, покорив моє маленьке серце, а потім розтоптав його. Я ніколи не забуду як він сміявся з мене разом зі своїми друзями. “Булка, жирна, кульбаба, очкарик” всі ці слова були адресовані мені. І я прийшла на цю роботу, щоб показати йому, кого він втратив.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бос на мільйон» Фредеріки Фоми та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бос на мільйон» Фредеріки Фоми: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бос на мільйон» Фредеріки Фоми і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бос на мільйон» Фредеріки Фоми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *