«Бос на одну ніч» Аліса Рей

«Бос на одну ніч» Аліса Рей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
363 переглядів
363 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бос на одну ніч» Аліси Рей (анотація)

– Доброго ранку! Мене Уляна звати. Я… – здіймаю погляд на свого можливого боса – і серце падає в п’яти. Здається, я помилилася. Не бути йому моїм босом, а мені – його помічницею.

– Яка зустріч! Божевільна з дороги! – хмикає мій вчорашній водій, який мало мене не вбив.

Краєвський відкидається на спинку крісла і закидає ногу на ногу. Потирає свою бороду і розглядає мене з голови до ніг. Мені не подобається цей погляд, і він не подобається. Пихатий ідіот, який думає, що світ крутиться навколо нього.

– Сам ти божевільний! – ціджу крізь зуби й збираюся піти геть. Не спрацюємось ми. Це я надто добре розумію.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бос на одну ніч» Аліси Рей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бос на одну ніч» Аліси Рей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *