«Бот. Атакамська криза» Макс Кідрук

«Бот. Атакамська криза» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
521 переглядів
521 переглядів

Про книгу «Бот. Атакамська криза» Макса Кідрука

Книга «Бот. Атакамська криза» розповідає про молодого програміста Тимура, який проживає у Києві разом зі своєю нареченою. Щаслива пара скоро планує справити весілля. Але цій події не судилося відбутися. До Києва прилетів з далекого Чилі клієнт, який запропонував поїхати Тимуру у відрядження на цілих 2 місяці. Та в ці дати у Тимура та його коханої призначено весілля. Головним аргументом за поїздку служить велика сума гонорару, отож головний герой погоджується на подорож до невідомої країни. Тимуру навіть вдається, хоч й зі скандалом, умовити свою подругу перенести дату весілля.

Прибувши в незнайому країну, пригоди програміста тільки починаються. Головний герой потрапляє на базу серед пустелі, яка займається розробкою нанороботів. Згодом йому стає відомо, що до нього тут вже був один програміст, але його подальша доля залишається загадкою.

Якщо ж ви хочете дізнатись, що ж далі відбудеться з Тимуром, починайте читати онлайн книгу «Бот. Атакамська криза» Макса Кідрука українською мовою. Ця книга захопить вашу увагу з перших сторінок і відірватись ви зможете лише коли закінчиться останній абзац.

Скачати книгу «Бот. Атакамська криза» Макса Кідрука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашого онлайн ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Бот. Атакамська криза» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бот. Атакамська криза» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *