«Бот» Макс Кідрук

«Бот» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13224 переглядів
13224 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бот» Макса Кідрука (анотація)

Книга «Бот» – перший український технотрилер від визнаного майстра атмосферних бойовиків та захоплюючих науково-фантастичних романів – Макса Кідрука. Перед написанням цього неймовірного роману автор опрацював величезну кількість наукових джерел, отримав не одну консультацію у кандидатів наук, фізіологів і психіатрів, щоб створити реалістичну картину несподіваних наукових відкриттів у галузі нейропрограмування – тих, що можуть становити реальну загрозу всьому світу.

Починаючи читати онлайн цей твір, знайомимося з головним героєм – талановитим українським програмістом і розробником ігрових ботів Тимуром, якого запросили до Латинської Америки для роботи в секретній науковій групі. Спокусившись на великі гроші, хлопець без вагань приїжджає у віддалену лабораторію.

Проте замість обіцяних грошей на Тимура звалюється ціла низка смертельних пригод – нанороботи, яких створили найкращі програмісти, вирвалися з віртуального світу та загрожують всьому людству. Саме Тимуру випадає місія негайно зупинити цих скажених монстрів-людожерів.

Окрім яскравої детективної інтриги та «соковитих» сцен екшену роман «Бот» вразить читача цікавими науковими вставками стосовно сучасних комп’ютерних технологій, фізіологічних тонкощів різних організмів, хімічних реакцій, принципів роботи деяких технічних пристроїв тощо.

Читаючи книгу, відчуваєш себе перед екраном кінотеатру завдяки авторським фотографіям чилійської пустелі Атаками, якими Макс Кідрук доповнив свій сюжет – саме в цьому найзагадковішому місці Латинської Америки відбуваються основні події твору. Також в якості ілюстрацій письменник використав 3D-малюнки, що пояснюють опис наукових фактів та доповнюють сюжетну лінію.

Якщо ви шукаєте якісний трилер з елементами містики, наукової фантастики та детективу, радимо скачати «Бот» Макса Кідрука. Цей роман, як і інші твори талановитого українського письменника, змушує замислитися над гострими суспільними проблемами сьогодення – співвідношення науки та моралі, уміння відрізнити справжні та корисні наукові відкриття від псевдонаукових теорій. Ви знайдете цю книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації в наступних форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Бот» Макса Кідрука онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бот» Макса Кідрука та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бот» Макса Кідрука: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бот» Макса Кідрука і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Бот» Макса Кідрука

Неразрешимых проблем не бывает – бывают неприятные решения.

Дело в том, что люди часто не видят разницы между психиатром и психологом. Путают их.

С точки зрения обывателя, научные проблемы бывают трех уровней сложности.

Первый, наименее сложный, характеризуется двумя признаками:

— ученые в чем-то просчитались, но пока не подозревают об этом,

— эта ошибка никак не сказывается на повседневной жизни людей.

Прекрасный пример такой проблемы — теория строения атома. Джозеф Томсон считал, что атом представляет собой однородную положительно заряженную субстанцию, в которую, как изюм в пудинг, вкраплены электроны. Долгое время «пудинговая» теория была общепринятой, пока другой физик, ученик Томсона Эрнест Резерфорд, не доказал ее ошибочность…

…Научная проблема второго (среднего) уровня возникает тогда, когда неточности, ошибочные теории и неправильные допущения нагромождаются друг на друга (иными словами, когда изучение новых процессов и явлений ведется исходя из неправильной базовой теории). Иногда исследователям просто не хватает базовых знаний, чтобы понять суть того, что получилось из их эксперимента. Примером может служить Большой адронный коллайдер. В нем протоны разгоняются, двигаясь по кругу, затем сталкиваются и разлетаются. Все четко контролируется и фиксируется. Результаты измерений, однако, плохо согласуются с теоретическими формулами. То неизвестно куда пропадут куски вещества, то, доведя до истерики всех теоретиков, исчезнут без следа несколько килоджоулей энергии. Так и перечеркиваются все достижения физики начиная с XVI века….

…Ну и наконец третий (высший) уровень. К нему относятся ситуации, при которых ученые капитально дали маху, вызвав необратимый и очень опасный эффект, не заметить который просто невозможно. Для этого не нужно быть профессором, доктором наук, аспирантом или отличником средней школы: результат подобной научной проблемы чувствуют на себе все.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бот» Макса Кідрука

Одна відповідь до “Бот”

  1. Слава Слава сказав:

    За рекомендаціями друзів я вирішив скачати книгу «Бот» Макса Кідрука. Це динамічний та цікавий твір, який я прочитав за декілька днів. Я справді задумався наскільки ера роботів близька до нашого часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *