«Бояриня» Леся Українка

«Бояриня» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1277 переглядів
1277 переглядів

Про книгу «Бояриня» Лесі Українки

Книга «Бояриня» містить у собі однойменний драматичний твір, який Леся Українка написала неймовірно швидко – за три дні. То був квітень 1910-го року, і у той час поетеса проходила лікування від сухот поблизу Каїра. Оскільки вона знаходилась далеко від рідної України, туга за нею яскраво виражалась у творчості.

Той, хто буде читати онлайн книгу «Бояриня» Лесі Українки українською мовою, зрозуміє, що в основі лежать історичні події. Але якщо зазвичай письменниця брала факти зі світової історії, то цього разу вона вирішила звернутись до української. У першій частині дія відбувається у 60-х роках 17-го століття на Лівобережжі, а потім – у Москві.

Цікава особливість поеми у тому, що вона майже повністю складається з діалогів. Розмову ведуть між собою різні персонажі, і серед них Степан з Оксаною. Між молодими людьми виникають палкі почуття, які вони не можуть і не хочуть приховувати. Закохані починають мріяти про спільне щасливе майбутнє в іншій країні.

А як буде складатись життя героїв на чужині? Чи так їм буде там легко? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Бояриня» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті у зручний для вас час.

Завантажити безкоштовно книгу «Бояриня» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бояриня» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *