«Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

«Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4723 переглядів
4723 переглядів

Про книгу «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Книга «Божественна комедія» – найвизначніша праця відомого італійського поета Данте Аліг’єрі та літературна візитна картка епохи Відродження. Талановитий письменник запрошує всіх бажаючих взяти участь у захоплюючій подорожі до Пекла та Раю. І для цього не обов’язково відправлятися у містичні фантазії автора – достатньо озирнутися навкруги та зіставити опис у творі з тим, що ви побачите.

Ця книга недаремно вважається класикою – те, що було описано дев’ять століть тому, є актуальним і сьогодні. Різні долі людей, переплетені дивним чином, несподівані сюрпризи від вищих сил, міфологічні нотки, якими пройняті всі сторінки твору, зробили його найколоритнішою працею своїх часів. Красива поетична мова з великою кількістю метафор і алегорій не залишає сумніву в надзвичайному таланті Данте.

«Божественна комедія» складається з трьох великих частин – «Пекло», «Чистилище» та «Рай». Великий митець створював цей грандіозний твір цілих п’ятнадцять років. Ця неймовірна історія на межі містики та філософії починається із зустрічі автора з давньоримським поетом Вергілієм, який запрошує Данте на екскурсію до загробного світу.

Читач зможе роздивитися у всіх подробицях життя грішників, а також познайомитися з долями праведних людей, які опинилися в Раю. Якщо в Пеклі та Чистилищі провідником автора був Вергілій, то, потрапивши до Раю, Данте зустрів свою кохану Беатріче, яка познайомила його з цим світлим і дивним місцем.

Письменник не просто змалював своє бачення загробного життя – він детально описав його закони та правила, устрій того світу та емоційний стан всіх, хто зустрічався на шляху ліричного героя Данте. На тих, хто пройде всі дев’ять кіл Пекла, побачить сім смертних гріхів, чекає винагорода – він потрапляє до раю та дізнається про найпотаємніші загадки людської душі.

Дана книга є потужним поштовхом до аналізу власного життя. Вона змушує переглянути свої цінності та стати ближчим до біблійних заповідей. Якщо ви бажаєте скачати «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі, зверніться до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю легендарну працю безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Не для того на свете мы живем,

Чтоб смерть застала нас в блаженной лени!

Поверь – когда в нас подлых мыслей нет,

Нам ничего не следует бояться.

Зло ближнему – вот где источник бед.

Кто сам не сдастся, тот непобедим.

И молвил дух: – "Не так ли, день от дня,

Мы подвигов, из трусости и лени,

Стараемся, где можно, избежать?

Не так ли зверь своей страшится тени?

Скачати безкоштово книгу «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *