«Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

«Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23648 переглядів

Короткий зміст книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі (анотація)

Книга «Божественна комедія» – найвизначніша праця відомого італійського поета Данте Аліг’єрі та літературна візитна картка епохи Відродження. Талановитий письменник запрошує всіх бажаючих взяти участь у захоплюючій подорожі до Пекла та Раю. І для цього не обов’язково відправлятися у містичні фантазії автора – достатньо озирнутися навкруги та зіставити опис у творі з тим, що ви побачите.

Ця книга недаремно вважається класикою – те, що було описано дев’ять століть тому, є актуальним і сьогодні. Різні долі людей, переплетені дивним чином, несподівані сюрпризи від вищих сил, міфологічні нотки, якими пройняті всі сторінки твору, зробили його найколоритнішою працею своїх часів. Красива поетична мова з великою кількістю метафор і алегорій не залишає сумніву в надзвичайному таланті Данте.

«Божественна комедія» складається з трьох великих частин – «Пекло», «Чистилище» та «Рай». Великий митець створював цей грандіозний твір цілих п’ятнадцять років. Ця неймовірна історія на межі містики та філософії починається із зустрічі автора з давньоримським поетом Вергілієм, який запрошує Данте на екскурсію до загробного світу.

Читач зможе роздивитися у всіх подробицях життя грішників, а також познайомитися з долями праведних людей, які опинилися в Раю. Якщо в Пеклі та Чистилищі провідником автора був Вергілій, то, потрапивши до Раю, Данте зустрів свою кохану Беатріче, яка познайомила його з цим світлим і дивним місцем.

Письменник не просто змалював своє бачення загробного життя – він детально описав його закони та правила, устрій того світу та емоційний стан всіх, хто зустрічався на шляху ліричного героя Данте. На тих, хто пройде всі дев’ять кіл Пекла, побачить сім смертних гріхів, чекає винагорода – він потрапляє до раю та дізнається про найпотаємніші загадки людської душі.

Дана книга є потужним поштовхом до аналізу власного життя. Вона змушує переглянути свої цінності та стати ближчим до біблійних заповідей. Якщо ви бажаєте скачати «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі, зверніться до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю легендарну працю безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Кто сам не сдастся, тот непобедим.

Не для того на свете мы живем,

Чтоб смерть застала нас в блаженной лени!

Поверь – когда в нас подлых мыслей нет,

Нам ничего не следует бояться.

Зло ближнему – вот где источник бед.

И молвил дух: – "Не так ли, день от дня,

Мы подвигов, из трусости и лени,

Стараемся, где можно, избежать?

Не так ли зверь своей страшится тени?

Скачати безкоштово книгу «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Одна відповідь до “Божественна комедія”

  1. Карина Карина сказав:

    Колись давно, мала змогу прочитати уривок Божественної комедії мовою оригіналу, не просто але цікаво. Вже зараз на книгого прочитала повністю українською — це просто вері гуд, раджу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *