«Божі воїни» Анджей Сапковський

«Божі воїни» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Божі воїни» Анджея Сапковского

Книга «Божі Воїни» – друга частина тритомної епопеї в жанрі середньовічного фентезі «Сага про Рейневана». Чаклун, лікар і шпигун Рейневан фон Беляу сім років не знає спокою: його переслідують наймогутніші вороги, плетуть інтриги та організовують підступні змови члени інквізиції.

Але на цей раз для головного героя наступають найважчі часи – від авантюрних подій та допомоги друзів прийдеться відмовитися – на чоловіка чекають випробування в Чехії, що охоплена кривавими релігійними війнами. Рейневану необхідно виконати важливу таємну місію, і на цю пригоду він наважується йти самотужки…

Роман «Божі воїни» – це не розповідь про окремого героя та його пригоди, а скоріше багатогранне історичне полотно, зіткане з найважливіших історичних подій часів гуситських війн, гарячих суперечок тієї епохи на політично-релігійному ґрунті, деталізованого опису середньовічного побуту та настроїв простого народу. На цьому строкатому фоні розгортається сюжетна лінія книги, доповнена містичними й магічними вкрапленнями, гостросюжетними пригодницькими подіями, сценами екшену та романтичною складовою.

Якщо в першому творі трилогії «Вежа блазнів», в першу чергу виділялася романтично-пригодницька лінія, то у даному романі Анджей Сапковський робить акцент на політично-шпигунських нюансах. З кожною сторінкою інтрига зростає у геометричній прогресії – і ось Рейневану вже пропонують брати участь у військових діях на боці ворогів.

Що це – змова чи капітуляція? Головному герою ще доведеться розібратися в цілому лабіринті інтриг, щоб не попастися на гачок. І, незважаючи на гостроту сюжету і похмурість атмосфери, книга не позбавлена унікального та витонченого гумору автора.

Якщо ви хочете зануритися не лише в епоху Середньовіччя з її кривавими переслідуваннями та війнами, а й в магічні заклинання та пентаграми, познайомитися з дивними ритуалами та стати свідком алхімічних дослідів і відкриттів, поспішайте скачати «Божі воїни» Анджея Сапковського. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Наші відвідувачі мають змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Високі тіні
Високі тіні Ліан Луа
Співуча пташка
Співуча пташка Сесілія Агерн
Мости округу Медісон
Мости округу Медісон Роберт Джеймс Воллер
Королівство жахів
Королівство жахів Джин Філліпс

Відгуки на книгу «Божі воїни» Анджея Сапковского