«Божі воїни» Анджей Сапковський

«Божі воїни» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
329 переглядів
329 переглядів

Про книгу «Божі воїни» Анджея Сапковського

Книга «Божі Воїни» – друга частина тритомної епопеї в жанрі середньовічного фентезі «Сага про Рейневана». Чаклун, лікар і шпигун Рейневан фон Беляу сім років не знає спокою: його переслідують наймогутніші вороги, плетуть інтриги та організовують підступні змови члени інквізиції.

Але на цей раз для головного героя наступають найважчі часи – від авантюрних подій та допомоги друзів прийдеться відмовитися – на чоловіка чекають випробування в Чехії, що охоплена кривавими релігійними війнами. Рейневану необхідно виконати важливу таємну місію, і на цю пригоду він наважується йти самотужки…

Роман «Божі воїни» – це не розповідь про окремого героя та його пригоди, а скоріше багатогранне історичне полотно, зіткане з найважливіших історичних подій часів гуситських війн, гарячих суперечок тієї епохи на політично-релігійному ґрунті, деталізованого опису середньовічного побуту та настроїв простого народу. На цьому строкатому фоні розгортається сюжетна лінія книги, доповнена містичними й магічними вкрапленнями, гостросюжетними пригодницькими подіями, сценами екшену та романтичною складовою.

Якщо в першому творі трилогії «Вежа блазнів», в першу чергу виділялася романтично-пригодницька лінія, то у даному романі Анджей Сапковський робить акцент на політично-шпигунських нюансах. З кожною сторінкою інтрига зростає у геометричній прогресії – і ось Рейневану вже пропонують брати участь у військових діях на боці ворогів.

Що це – змова чи капітуляція? Головному герою ще доведеться розібратися в цілому лабіринті інтриг, щоб не попастися на гачок. І, незважаючи на гостроту сюжету і похмурість атмосфери, книга не позбавлена унікального та витонченого гумору автора.

Якщо ви хочете зануритися не лише в епоху Середньовіччя з її кривавими переслідуваннями та війнами, а й в магічні заклинання та пентаграми, познайомитися з дивними ритуалами та стати свідком алхімічних дослідів і відкриттів, поспішайте скачати «Божі воїни» Анджея Сапковського. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Наші відвідувачі мають змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Божі воїни» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *