«Божі воїни» Анджей Сапковський

«Божі воїни» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2133 переглядів
2133 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Божі воїни» Анджея Сапковського (анотація)

Книга «Божі Воїни» – друга частина тритомної епопеї в жанрі середньовічного фентезі «Сага про Рейневана». Чаклун, лікар і шпигун Рейневан фон Беляу сім років не знає спокою: його переслідують наймогутніші вороги, плетуть інтриги та організовують підступні змови члени інквізиції.

Але на цей раз для головного героя наступають найважчі часи – від авантюрних подій та допомоги друзів прийдеться відмовитися – на чоловіка чекають випробування в Чехії, що охоплена кривавими релігійними війнами. Рейневану необхідно виконати важливу таємну місію, і на цю пригоду він наважується йти самотужки…

Роман «Божі воїни» – це не розповідь про окремого героя та його пригоди, а скоріше багатогранне історичне полотно, зіткане з найважливіших історичних подій часів гуситських війн, гарячих суперечок тієї епохи на політично-релігійному ґрунті, деталізованого опису середньовічного побуту та настроїв простого народу. На цьому строкатому фоні розгортається сюжетна лінія книги, доповнена містичними й магічними вкрапленнями, гостросюжетними пригодницькими подіями, сценами екшену та романтичною складовою.

Якщо в першому творі трилогії «Вежа блазнів», в першу чергу виділялася романтично-пригодницька лінія, то у даному романі Анджей Сапковський робить акцент на політично-шпигунських нюансах. З кожною сторінкою інтрига зростає у геометричній прогресії – і ось Рейневану вже пропонують брати участь у військових діях на боці ворогів.

Що це – змова чи капітуляція? Головному герою ще доведеться розібратися в цілому лабіринті інтриг, щоб не попастися на гачок. І, незважаючи на гостроту сюжету і похмурість атмосфери, книга не позбавлена унікального та витонченого гумору автора.

Якщо ви хочете зануритися не лише в епоху Середньовіччя з її кривавими переслідуваннями та війнами, а й в магічні заклинання та пентаграми, познайомитися з дивними ритуалами та стати свідком алхімічних дослідів і відкриттів, поспішайте скачати «Божі воїни» Анджея Сапковського. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Наші відвідувачі мають змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Божі воїни» Анджея Сапковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Божі воїни» Анджея Сапковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *