«Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності» Сергій Плохій

«Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності» Сергій Плохій

  • Назва: Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності
  • Письменник: Сергій Плохій
  • Рік: 2015
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Історична література
  • ISBN: 978-617-12-1611-2, 978-617-12-1612-9, 978-617-12-1056-1, 978-0-465-05091-8
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2760 переглядів
2760 переглядів

Про книгу «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності» Сергія Плохія

Сергій Плохій – професор Гарвардського університету, один з кращих світових знавців історії Східної Європи. Серед його наукових досліджень особливе місце займають праці про історію української нації.

Документальна книга “Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності” – це подорож до витоків української державності та спроба прослідкувати становлення незалежності нашого народу, спираючись на численні історичні джерела. Цю працю має скачати у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) й прочитати кожен свідомий українець, щоб дізнатися про об’єктивні історичні факти та події, що випробовували на міцність українську націю, щоб відчути гордість за той внесок, який зробили українці у світову історію.

Назва твору найточніше відображає місце і сутність України – кордону між європейськими та слов’янськими цінностями, який то зачиняється, то знову відкривається назустріч новим віянням та сподіванням.

До свого минулого треба бути дуже уважним, щоб уникнути його помилок. Зараз, коли Україну роздирають внутрішні протиріччя соціального та політичного характеру, треба прислухатися до історичних уроків, пройнятися духом боротьби, який надає сил і наснаги. Сергій Плохій доводить, що сьогоднішні реалії в нашій державі – це повторення історичних подій минулих століть.

Книга “Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності” охоплює величезний період – 2500 років, починаючи від часів Геродота і завершуючи нашим сьогоденням. Працю розбито на двадцять сім розділів, які автор об’єднав у п’ять великих частин. На початку праці вміщено добірку історичних карт, а завершенням цієї наукової мандрівки є хронологічні відомості, де українська історія органічно вплетена у світову.

“Родзинкою” цього наукового дослідження є встановлення причинно-наслідкових зв’язків, критичний аналіз та інтерпретація відомих історичних подій. Починаючи читати книгу “Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності”, відчуваєш себе учасником своєрідної інтелектуальної гри, під час якої треба помічати цікаві дрібниці та зіставляти запропоновані факти. Струнка систематизація матеріалу та іронічна манера його подання робить читання твору легким і захоплюючим.

Завантажити безкоштовно книгу «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності» Сергія Плохія

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності» Сергія Плохія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *