«Брама» Фредерік Пол

«Брама» Фредерік Пол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1808 переглядів
1808 переглядів

Про книгу «Брама» Фредеріка Пола

Книга «Брама» – цікаве поєднання наукової фантастики й психологічної драми, нових технологій майбутнього та емоцій головного героя, що виливаються в кабінеті психотерапевта. Фредерік Пол занурює читача у космічні мандрівки, і серед бажаючих ризикнути своїм життям заради космічних трофеїв і непоганих грошей виявляється і шахтар Робінетт.

Земляни знаходять космічну станцію під назвою «Брама» – астероїд, що залишився після зниклої інопланетної раси Гічі. І зорельоти, знайдені там, виявились досить легкими у керуванні. Якщо ви хочете дізнатися, які пригоди й небезпеки супроводжували головного героя і чому йому була вкрай необхідна допомога психолога, поспішайте читати онлайн книгу «Брама» Фредеріка Пола українською мовою.

Дослідження невідомого завжди притягували людей, і впевненість у розумінні того, про що й гадки не маєш, може призвести до загибелі. Автор протиставляє розвинену расу Гічі та людей, які вважають себе господарями не тільки планети, а й Космосу. Також цікаво спостерігати за взаємодією старателів – тих, хто наважився вийти у «відкрите космічне плавання».

Роман є першою частиною циклу «Гічі». Якщо ви полюбляєте атмосферні космоопери з детальним описом внутрішніх переживань персонажів, радимо скачати книгу «Брама» Фредеріка Пола – твір розміщений на нашому сайті у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та доступний безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Брама» Фредеріка Пола українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брама» Фредеріка Пола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *