«Брехуни на кушетці» Ірвін Ялом

«Брехуни на кушетці» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1285 переглядів
1285 переглядів

Про книгу «Брехуни на кушетці» Ірвіна Ялома

Книга «Брехуни на кушетці» – справжнє одкровення для прихильників психологічних праць про досвід роботи психотерапевтів. У цій праці відомий психоаналітик Ірвін Ялом відходить від звичного формату – розкриття внутрішнього світу пацієнтів.

Тепер під його пильною увагою опинилися самі лікарі, які рятують людські душі. Автор допомагає читачам зазирнути туди, де ці поважні та невразливі люди ховають свої таємниці від оточення. Виявляється, їм самим нерідко потрібна допомога своїх же колег…

Ця пізнавальна і повчальна книга написана у формі захоплюючого роману, де чітко відокремлюються дві пари головних персонажів – лікарі-психотерапевти та їхні пацієнти. Поступово затягуючи читача у систему нелінейних і складних стосунків між героями, автор всю строкатість їхнього спілкування, показуючи, які емоцій відчувають лікарі та пацієнти одне до одного.

Чи можуть виникнути любовні стосунки між психоаналітиком та його колишнім клієнтом? Які фінансові маніпуляції можуть використовувати лікарі і навіть їхні пацієнти, щоб психологічні сенси стали неабияким заробітком? Ви отримаєте питання на ці та інші пікантні питання, якщо вирішите читати онлайн цей відвертий твір.

Серед професійних нюансів, що ховаються в кабінетах і на кушетках психотерапевтів, сюжетна лінія книги заводить читача в справжню драматичну історію, де мають місце любов і ненависть, зради і страхи, сумніви і спроби знайти свої істинні життєві принципи. Лікарі постають звичайними людьми, які припускаються своїх помилок та не можуть звільнитися від слабкостей – жадібності та егоїзму.

Роман «Брехуни на кушетці» – це унікальна можливість побачити всю складність і неоднозначність людських стосунків, навчитися відрізняти справжнього професіонала людських душ від шарлатана або не впевненого в своїх результатах лікаря.

Якщо ви хочете близько познайомитися з механізмами психоаналізу, побачити, яким чином психотерапевти впливають на підсвідомість і змушують людину пригадувати потрібні думки, радимо скачати «Брехуни на кушетці» Ірвіна Ялома. Цей яскравий твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ми пропонуємо нашим відвідувачам безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брехуни на кушетці» Ірвіна Ялома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *