«Бременські музиканти» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

«Бременські музиканти» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
434 переглядів
434 переглядів

Короткий зміст книги «Бременські музиканти» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм (анотація)

Усі ми дивилися в дитинстві мультфільм «Бременські музиканти». Його було знято за мотивами книги Братів Грімм. Це дуже весела історія з величезною кількістю як позитивних, так і не дуже героїв.

Головні герої, півень, собака, кіт та осел, – скривджені своїми господарями тварини, які вирішили піти до Бремена та стати міськими музикантами. І шлях у них був довгий, небезпечний, із пригодами.

Звичайно, дійти до міста за один день неможливо, а тому герої вирішили переночувати у лісі. І раптом на їхньому шляху постала хатинка місцевих розбійників. Фінал історії дивовижний та щасливий – наші герої знайдуть будинок, а розбійники будуть покарані. У нас ви можете читати онлайн книгу «Бременські музиканти» Братів (Якоб і Вільгельм) Грімм українською мовою.

Автори створили безліч казок для дітей. Є навіть думка, що не всі їхні книги добрі – у сюжеті є подробиці, що шокують, які в результаті були замінені і адаптовані під юну аудиторію. Але ця книга багато чому навчить дітей: цінності дружби, відмінності добра та зла.

У нас ви можете скачати книгу «Бременські музиканти» Братів (Якоб і Вільгельм) Грімм безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), вибравши зручний для себе формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub ( епаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бременські музиканти» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Бременські музиканти» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бременські музиканти» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *