«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана

Книга «Брітт-Марі була тут» – третя частина драматичної соціальної саги «Асоціація мешканців». Фредрік Бакман, відомий своєю слабкістю до педагогічних відтінків своїх історій, наповнив саме цей роман найбільшим виховним потенціалом. У центрі сюжету – непривітна похмура жінка, яка має нав’язливе прагнення все приводити до блискучої чистоти й порядку. А поруч з нею – купка обірваних дітей та підлітків, які не відрізняються примірною поведінкою. Чи зможуть такі різні люди знайти спільну мову?

В образі головної героїні книги Брітт-Марі багато хто побачить своїх знайомих. Її дратує все, що відбувається навколо: найто гучні розмови й сміх, велика кількість сміття, відсутність порядку. Ця 63-річна жінка з тієї категорії людей, які не мають почуття гумору та навіть мовчать з якимось напруженням для оточуючих. Проте автор дозволяє читачу зазирнути глибше в життя цієї загадкової жінки та отримати відповідь на ключове питання: чому Брітт-Марі є такою вже багато років?

Все змінюється з того дня, коли головна героїня, сповнена відчаю після зради чоловіка, вирішує залишити свій дім та розпочати нове життя – десь у покинутому містечку, що потерпає від фінансової кризи. Вона потрапляє до селища Борг, яке залишилося майже без мешканців, і влаштовується на роботу до місцевого молодіжного центру. Таким чином розпочинається історія нової Брітт-Марі, яка познайомилася з кількома хлопчиками та вирішила стати їхнім тренером з футболу.

Роман «Брітт-Марі була тут» – прониклива розповідь про дружбу й взаєморозуміння, кохання і зраду, щирість та чесність. Проте найглибша ідея, що лежить в основі сюжетної лінії книги – вміння пройнятися внутрішнім світом людини, а не робити про неї помилкові висновки. Брітт-Марі розкривається з неочікуваної сторони. Виявляється, вона може бути турботливою, завзятою та веселою, головою до душевних розмов. Фінал цієї історії вражає несподіванкою та зворушливими ліричними нотками.

Якщо ви шукаєте твір з витонченим поєднанням суму та кумедних ситуацій, який розірве ваше серце на шматки, пропонуємо скачати «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана. На нашому сайті ви знайдете роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

До зустрічі з тобою
До зустрічі з тобою Джоджо Мойєс
Після тебе
Після тебе Джоджо Мойєс
Останній лист від твого коханого
Останній лист від твого ... Джоджо Мойєс
Париж для самотніх та інші історії (збірник)
Париж для самотніх та ін... Джоджо Мойєс

Відгуки на книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана