«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1210 переглядів
1210 переглядів

Про книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана

Книга «Брітт-Марі була тут» – третя частина драматичної соціальної саги «Асоціація мешканців». Фредрік Бакман, відомий своєю слабкістю до педагогічних відтінків своїх історій, наповнив саме цей роман найбільшим виховним потенціалом. У центрі сюжету – непривітна похмура жінка, яка має нав’язливе прагнення все приводити до блискучої чистоти й порядку. А поруч з нею – купка обірваних дітей та підлітків, які не відрізняються примірною поведінкою. Чи зможуть такі різні люди знайти спільну мову?

В образі головної героїні книги Брітт-Марі багато хто побачить своїх знайомих. Її дратує все, що відбувається навколо: найто гучні розмови й сміх, велика кількість сміття, відсутність порядку. Ця 63-річна жінка з тієї категорії людей, які не мають почуття гумору та навіть мовчать з якимось напруженням для оточуючих. Проте автор дозволяє читачу зазирнути глибше в життя цієї загадкової жінки та отримати відповідь на ключове питання: чому Брітт-Марі є такою вже багато років?

Все змінюється з того дня, коли головна героїня, сповнена відчаю після зради чоловіка, вирішує залишити свій дім та розпочати нове життя – десь у покинутому містечку, що потерпає від фінансової кризи. Вона потрапляє до селища Борг, яке залишилося майже без мешканців, і влаштовується на роботу до місцевого молодіжного центру. Таким чином розпочинається історія нової Брітт-Марі, яка познайомилася з кількома хлопчиками та вирішила стати їхнім тренером з футболу.

Роман «Брітт-Марі була тут» – прониклива розповідь про дружбу й взаєморозуміння, кохання і зраду, щирість та чесність. Проте найглибша ідея, що лежить в основі сюжетної лінії книги – вміння пройнятися внутрішнім світом людини, а не робити про неї помилкові висновки. Брітт-Марі розкривається з неочікуваної сторони. Виявляється, вона може бути турботливою, завзятою та веселою, головою до душевних розмов. Фінал цієї історії вражає несподіванкою та зворушливими ліричними нотками.

Якщо ви шукаєте твір з витонченим поєднанням суму та кумедних ситуацій, який розірве ваше серце на шматки, пропонуємо скачати «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана. На нашому сайті ви знайдете роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *