«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4662 переглядів
4662 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана (анотація)

Книга «Брітт-Марі була тут» – третя частина драматичної соціальної саги «Асоціація мешканців». Фредрік Бакман, відомий своєю слабкістю до педагогічних відтінків своїх історій, наповнив саме цей роман найбільшим виховним потенціалом. У центрі сюжету – непривітна похмура жінка, яка має нав’язливе прагнення все приводити до блискучої чистоти й порядку. А поруч з нею – купка обірваних дітей та підлітків, які не відрізняються примірною поведінкою. Чи зможуть такі різні люди знайти спільну мову?

В образі головної героїні книги Брітт-Марі багато хто побачить своїх знайомих. Її дратує все, що відбувається навколо: найто гучні розмови й сміх, велика кількість сміття, відсутність порядку. Ця 63-річна жінка з тієї категорії людей, які не мають почуття гумору та навіть мовчать з якимось напруженням для оточуючих. Проте автор дозволяє читачу зазирнути глибше в життя цієї загадкової жінки та отримати відповідь на ключове питання: чому Брітт-Марі є такою вже багато років?

Все змінюється з того дня, коли головна героїня, сповнена відчаю після зради чоловіка, вирішує залишити свій дім та розпочати нове життя – десь у покинутому містечку, що потерпає від фінансової кризи. Вона потрапляє до селища Борг, яке залишилося майже без мешканців, і влаштовується на роботу до місцевого молодіжного центру. Таким чином розпочинається історія нової Брітт-Марі, яка познайомилася з кількома хлопчиками та вирішила стати їхнім тренером з футболу.

Роман «Брітт-Марі була тут» – прониклива розповідь про дружбу й взаєморозуміння, кохання і зраду, щирість та чесність. Проте найглибша ідея, що лежить в основі сюжетної лінії книги – вміння пройнятися внутрішнім світом людини, а не робити про неї помилкові висновки. Брітт-Марі розкривається з неочікуваної сторони. Виявляється, вона може бути турботливою, завзятою та веселою, головою до душевних розмов. Фінал цієї історії вражає несподіванкою та зворушливими ліричними нотками.

Якщо ви шукаєте твір з витонченим поєднанням суму та кумедних ситуацій, який розірве ваше серце на шматки, пропонуємо скачати «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана. На нашому сайті ви знайдете роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брітт-Марі була тут» Фредріка Бакмана

Одна відповідь до “Брітт-Марі була тут”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Дивно, але вперше в житті я так прониклась книгою Брітт-Марі була тут, що навіть задумалась про своє світосприйняття. Все ж таки спішити робити висновки не варто. Раджу прочитати, цікаво на які думки наштовхне вона вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *