«Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання» Моніка Пейткс

«Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання» Моніка Пейткс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
525 переглядів
525 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання» Моніки Пейткс (анотація)

Бруно десять років, і він саме входить у найбільш незвичайний період свого життя – дозрівання. Разом з героєм та його друзями ми дізнаємося, які зміни відбуваються в тілі хлопчиків. Зріст? Волосся по тілу? Мутація голосу? Гоління? Дізнайся про 10 правил Бруно для здорового розвитку! Педіатр відповідає на всі питання Бруно. “Дорослішання – це круто! Що більше знаєш – то краще!”


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання» Моніки Пейткс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання» Моніки Пейткс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *