«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
845 переглядів
845 переглядів

Про книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Книга “Брутальний бункер” – це гостросюжетна повість, у якій знайшлося місце і пригодам із знайденими скарбами, і любовній історії. Ярослав Рачковський написав захопливий та динамічний твір, герої якого відчули себе в іншій реальності з апокаліптичних фільмів.

Сюжет історії закручується навколо незвичайної будівлі, в якій заплановане відкриття нового розважального центру. Це – справжній бункер, який використовувався ще у воєнні часи. Він не був ретельно досліджений, і результатом такої легковажності стала серія вибухів у день відкриття центру.

Намагаючись витягнути з-під завалів співачку Ніколь, начальник служби охорони Алекс та його дівчина Софі відправляються у самісіньке пекло. Ще кілька вибухів – і вони втрьох опиняються серед жахіття на глибині п’ятидесяти метрів. Відчай штовхає головних героїв на вихід з підземної пастки будь-якою ціною.

Таємничий бункер ховає в собі багато історичних загадок, і нашим мандрівникам прийдеться їх розкрити. Результатом такого дослідження виявляється знаходження незвичайного скарбу. Кому він дістанеться у кінцевому рахунку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу до кінця.

Ярослав Рачковський перемежовує пригодницьку лінію повісті “Брутальний бункер” з романтичною. Задача “підземної команди” – вийти не тільки з бункера, а й з любовного трикутника. У критичних умовах виживання знайшлося місце навіть філософії кохання. Цікаво спостерігати, як досвідчена у романтичних справах Ніколь дає настанови Софі й не може втриматися від залицянь до Алекса. Кого ж вибере брутальний хлопець – відому зірку чи свою сором’язливу дівчину?

Книга “Брутальний бункер” має багато загадкових моментів, які тримають інтригу до останніх сторінок. Дивна поведінка Ніколь, Софі та Алекса сполучається з атмосферним описом давнього сховища, де ще зустрічаються нерозірвані міни. Якщо ви хочете прогулятися по цих небезпечних місцях з головними героями, спостерігаючи за їхніми емоціями та еволюцією характерів, варто скачати й прочитати цей хвилюючий твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *