«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2166 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського (анотація)

Книга “Брутальний бункер” – це гостросюжетна повість, у якій знайшлося місце і пригодам із знайденими скарбами, і любовній історії. Ярослав Рачковський написав захопливий та динамічний твір, герої якого відчули себе в іншій реальності з апокаліптичних фільмів.

Сюжет історії закручується навколо незвичайної будівлі, в якій заплановане відкриття нового розважального центру. Це – справжній бункер, який використовувався ще у воєнні часи. Він не був ретельно досліджений, і результатом такої легковажності стала серія вибухів у день відкриття центру.

Намагаючись витягнути з-під завалів співачку Ніколь, начальник служби охорони Алекс та його дівчина Софі відправляються у самісіньке пекло. Ще кілька вибухів – і вони втрьох опиняються серед жахіття на глибині п’ятидесяти метрів. Відчай штовхає головних героїв на вихід з підземної пастки будь-якою ціною.

Таємничий бункер ховає в собі багато історичних загадок, і нашим мандрівникам прийдеться їх розкрити. Результатом такого дослідження виявляється знаходження незвичайного скарбу. Кому він дістанеться у кінцевому рахунку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу до кінця.

Ярослав Рачковський перемежовує пригодницьку лінію повісті “Брутальний бункер” з романтичною. Задача “підземної команди” – вийти не тільки з бункера, а й з любовного трикутника. У критичних умовах виживання знайшлося місце навіть філософії кохання. Цікаво спостерігати, як досвідчена у романтичних справах Ніколь дає настанови Софі й не може втриматися від залицянь до Алекса. Кого ж вибере брутальний хлопець – відому зірку чи свою сором’язливу дівчину?

Книга “Брутальний бункер” має багато загадкових моментів, які тримають інтригу до останніх сторінок. Дивна поведінка Ніколь, Софі та Алекса сполучається з атмосферним описом давнього сховища, де ще зустрічаються нерозірвані міни. Якщо ви хочете прогулятися по цих небезпечних місцях з головними героями, спостерігаючи за їхніми емоціями та еволюцією характерів, варто скачати й прочитати цей хвилюючий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *