«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

«Брутальний бункер» Ярослав Рачковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Книга “Брутальний бункер” – це гостросюжетна повість, у якій знайшлося місце і пригодам із знайденими скарбами, і любовній історії. Ярослав Рачковський написав захопливий та динамічний твір, герої якого відчули себе в іншій реальності з апокаліптичних фільмів.

Сюжет історії закручується навколо незвичайної будівлі, в якій заплановане відкриття нового розважального центру. Це – справжній бункер, який використовувався ще у воєнні часи. Він не був ретельно досліджений, і результатом такої легковажності стала серія вибухів у день відкриття центру.

Намагаючись витягнути з-під завалів співачку Ніколь, начальник служби охорони Алекс та його дівчина Софі відправляються у самісіньке пекло. Ще кілька вибухів – і вони втрьох опиняються серед жахіття на глибині п’ятидесяти метрів. Відчай штовхає головних героїв на вихід з підземної пастки будь-якою ціною.

Таємничий бункер ховає в собі багато історичних загадок, і нашим мандрівникам прийдеться їх розкрити. Результатом такого дослідження виявляється знаходження незвичайного скарбу. Кому він дістанеться у кінцевому рахунку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу до кінця.

Ярослав Рачковський перемежовує пригодницьку лінію повісті “Брутальний бункер” з романтичною. Задача “підземної команди” – вийти не тільки з бункера, а й з любовного трикутника. У критичних умовах виживання знайшлося місце навіть філософії кохання. Цікаво спостерігати, як досвідчена у романтичних справах Ніколь дає настанови Софі й не може втриматися від залицянь до Алекса. Кого ж вибере брутальний хлопець – відому зірку чи свою сором’язливу дівчину?

Книга “Брутальний бункер” має багато загадкових моментів, які тримають інтригу до останніх сторінок. Дивна поведінка Ніколь, Софі та Алекса сполучається з атмосферним описом давнього сховища, де ще зустрічаються нерозірвані міни. Якщо ви хочете прогулятися по цих небезпечних місцях з головними героями, спостерігаючи за їхніми емоціями та еволюцією характерів, варто скачати й прочитати цей хвилюючий твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського

Завантажити книгу «Брутальний бункер» у форматі:

Рекомендації

Депеш Мод. Ще одна розмова
Депеш Мод. Ще одна розмова Сергій Жадан
Господь симпатизує аутсайдерам (збірник)
Господь симпатизує аутса... Сергій Жадан
Король Літр (збірник)
Король Літр (збірник) Лесь Подерв’янський
Множення в умі, або Плинність часу (збірник)
Множення в умі, або Плин... Лесь Подерв’янський

Відгуки на книгу «Брутальний бункер» Ярослава Рачковського