«Брутальний лікар» Ніка Нікалео

«Брутальний лікар» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
347 переглядів
347 переглядів

Про книгу «Брутальний лікар» Ніки Нікалео

Хто сказав, що у лікарів відмирають почуття та емоції? Це далеко не так. І яскравим тому прикладом є Сергій Драмарецький – головний герой роману Нікі Нікалео «Брутальний лікар».

Успішна кар’єра гінеколога, безкінечно вдячні пацієнтки, вродлива коханка… Здається, Драмарецький цілком задоволений своїм життям. Проте єдиний випадок змінює усе. І прагматичний, а подекуди цинічний і навіть брутальний лікар, перетворюється на справжнього романтика.

Драмарецький зустрічає Вікторію – свою колишню кохану жінку. І його світ перевертається з ніг на голову. Лікар хоче повернути собі втрачене кохання, але чи вдасться йому це? Адже на заваді возз’єднанню колишніх стає не тільки розлючена коханка Драмарецького, але й супутник Вікторії – впливовий товстосум Іван.

Починаючи читати онлайн книгу «Брутальний лікар» Нікі Нікалео рідною українською мовою, ви з перших рядків поринете у вирій подій і не зможете відірватися аж до останньої сторінки. Чи вдасться Сергію та Вікторії відродити своє кохання? Чи, може, жінка обере для себе безтурботне життя дружини олігарха, а Драмарецький залишиться колисати своє розбите серце? Адже гроші часто вирішують усе.

Щоб дізнатися це, пропонуємо скачати книгу «Брутальний лікар» Нікі Нікалео на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та відправлення sms (смс) на свій пристрій у зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Брутальний лікар» Ніки Нікалео

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брутальний лікар» Ніки Нікалео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *