«Брида» Пауло Коельйо

«Брида» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2014 переглядів
2014 переглядів

Короткий зміст книги «Брида» Пауло Коельйо (анотація)

“Брида” – незвичайний роман Пауло Коельйо. Він знаходиться на межі філософії та містики, реального та потойбічного, кохання та релігії. Письменник залишається вірним своїй концепції пошуку сенсу життя, проте робить це крізь призму магії.

Головна героїня твору Брида прагне знайти своє кохання. Щоб краще пізнати себе та побачити свою долю, вона вирішує зв’язати своє життя з магією. Знайомство з магами відкриває молодій жінці двері до дивного світу ритуалів та особливих знаків. Вона вивчає Традиції Сонця та Місяця й відкриває нову грань життя, сповнену чарівництва та великих можливостей людської душі.

Книга “Брида” допомагає читачеві вийти за межі свідомості, зазирнути у свій глибокий внутрішній світ, в якому є місце містичним елементам. Головна заслуга Пауло Коельйо у творчості – він уміє говорити про складні речі простими словами, тому його книги про глибоку життєву мудрість читати легко та цікаво.

Цей твір – не виняток. Магія в уяві автора пов’язується не зі складними езотеричними вченнями, а з цінностями повсякденного життя. Письменник наголошує на тому, що кожна людина має свій Дар, який може виявитися талантом або надзвичайно розвиненими відчуттями.

Цікава думка Коельйо про сексуальну близькість – вона дає поштовх до більш глибокого пізнання свого істинного “Я”, допомагає встановити зв’язок з Богом. Стосунки чоловіка та жінки – це щось більше, ніж кохання. Це – розуміння свого покликання й душі, адже вона складається з двох частин – жіночої та чоловічої.

Книгу “Брида” можна назвати збіркою афоризмів та життєвих висловлювань – на кожній сторінці на читача чекає безліч філософських думок. Сюжетна лінія твору, що розкриває становлення молодої відьми – це не тільки перелік ритуалів та атмосферний опис прогулянок у лісі.

Будь-які сюжети книг автора, навіть магічні та надзвичайні, треба переносити на своє життя – і тоді ви отримаєте духовні довідники на всі випадки. Цей роман варто скачати й прочитати як мінімум для того, щоб уміти бачити споріднені душі та гідно приймати виклики життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Брида» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Брида» Пауло Коельйо

Даже сломаные часы два раза в сутки показывают правильное время..

Хочешь познать что-нибудь – погрузись в это с головой.

Дойдя до конца, люди смеются над страхами, мучившими их в начале.

Все люди переплетены между собой, связаны один с другим. И в каждой жизни, проживаемой нами, мы обязаны повстречать хотя бы одну из этих Иных Частей. Великая Любовь, разделившая их, удовольствуется Любовью, которая их воссоединит.

Бывает и так, что мы отпускаем от себя нашу Иную Часть, не приняв её, а иногда – даже и не узнав. Тогда для встречи с нею нам нужно ещё одно перевоплощение. И за наше себялюбие мы будем обречены на самую горшую из всех мук, изобретённых нами для нас же самих. Мука эта – одиночество.

Скачати безкоштово книгу «Брида» Пауло Коельйо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Брида» Пауло Коельйо

Одна відповідь до “Брида”

  1. Сергій Сергій сказав:

    Хочу почитати цю книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *