«Бріда» Пауло Коельйо

«Бріда» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5300 переглядів
5300 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бріда» Пауло Коельйо (анотація)

“Брида” – незвичайний роман Пауло Коельйо. Він знаходиться на межі філософії та містики, реального та потойбічного, кохання та релігії. Письменник залишається вірним своїй концепції пошуку сенсу життя, проте робить це крізь призму магії.

Головна героїня твору Брида прагне знайти своє кохання. Щоб краще пізнати себе та побачити свою долю, вона вирішує зв’язати своє життя з магією. Знайомство з магами відкриває молодій жінці двері до дивного світу ритуалів та особливих знаків. Вона вивчає Традиції Сонця та Місяця й відкриває нову грань життя, сповнену чарівництва та великих можливостей людської душі.

Книга “Брида” допомагає читачеві вийти за межі свідомості, зазирнути у свій глибокий внутрішній світ, в якому є місце містичним елементам. Головна заслуга Пауло Коельйо у творчості – він уміє говорити про складні речі простими словами, тому його книги про глибоку життєву мудрість читати легко та цікаво.

Цей твір – не виняток. Магія в уяві автора пов’язується не зі складними езотеричними вченнями, а з цінностями повсякденного життя. Письменник наголошує на тому, що кожна людина має свій Дар, який може виявитися талантом або надзвичайно розвиненими відчуттями.

Цікава думка Коельйо про сексуальну близькість – вона дає поштовх до більш глибокого пізнання свого істинного “Я”, допомагає встановити зв’язок з Богом. Стосунки чоловіка та жінки – це щось більше, ніж кохання. Це – розуміння свого покликання й душі, адже вона складається з двох частин – жіночої та чоловічої.

Книгу “Брида” можна назвати збіркою афоризмів та життєвих висловлювань – на кожній сторінці на читача чекає безліч філософських думок. Сюжетна лінія твору, що розкриває становлення молодої відьми – це не тільки перелік ритуалів та атмосферний опис прогулянок у лісі.

Будь-які сюжети книг автора, навіть магічні та надзвичайні, треба переносити на своє життя – і тоді ви отримаєте духовні довідники на всі випадки. Цей роман варто скачати й прочитати як мінімум для того, щоб уміти бачити споріднені душі та гідно приймати виклики життя.

Слухати аудіокнигу «Бріда» Пауло Коельйо онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бріда» Пауло Коельйо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бріда» Пауло Коельйо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бріда» Пауло Коельйо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Бріда» Пауло Коельйо

Хочешь познать что-нибудь – погрузись в это с головой.

Дойдя до конца, люди смеются над страхами, мучившими их в начале.

"-Как же я узнаю родственную душу? – Только идя на риск, – сказала она. – Рискуя потерпеть неудачу, разочароваться, утратить иллюзии, но никогда не прекращая поисков Любви. И чем упорнее ты будешь ее искать, тем скорее обретешь."

"Надо уметь рисковать. Надо уметь одолевать страх поражения"

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бріда» Пауло Коельйо

2 відповіді до “Бріда”

  1. Алиса Алиса сказав:

    хочу почитать

  2. Сергій Сергій сказав:

    Хочу почитати цю книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *