«Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіна Бретт

«Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіна Бретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2474 переглядів
2474 переглядів

Про книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

Кожен з нас час від часу потребує потужного мотиваційного поштовху або теплої підтримки, щоб ми усвідомили та переосмислили свої цінності або відкрили для себе нові обрії. Неймовірною енергетичною міццю вражають праці Регіни Бретт – жінки з сильним характером, яка вийшла переможцем з цілого калейдоскопу життєвих негараздів та відчула в собі сили й бажання надихати інших. Саме тим, що загубив своє щастя у бурхливому потоці реальності, та втратив життєву мету, вона присвятила свою книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим».

Цей твір з упевненістю можна назвати життєвим посібником на всі випадки людських проблем. Регіна Бретт розмістила на сторінках книги безліч хвилюючих історій сильних духом людей з реального життя, які знайшли вихід із справжніх пасток долі, навіть поборовши онкологічні хвороби. Своїм прикладом вони вчать, як дарувати тепло і любов, радіти кожному дню, не опускати руки перед труднощами, мріяти та вірити у щастя, надихати й надихатися.

Ці історії огортають читача якоюсь магією і добром, якого так не вистачає в нашому житті. На прикладі героїв книги читачі навчаться бачити диво у звичайних повсякденних речах, ставати дивом для інших та цілковито використовувати те, чим наділив кожного з нас Бог.

За структурою праця «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» складається з п’ятдесяти невеличких глав – життєвих та філософських уроків. Назва кожного уроку – це справжній девіз, який має стати дороговказом та емоційним правилом. З цих цитат можна зробити цілий мотиваційний щоденник. «Народжуйся знову щодня», «Сяй. Байдуже, яка темрява панує навколо» – ці та інші влучні фрази несуть в собі стільки позитиву та надій, що не можеш їм не слідувати.

Якщо ви хочете усвідомити найвищу життєву мудрість і навчитися важливим речам, які зроблять вас щасливими, радимо читати онлайн цю дивну й світлу книгу. Також ви можете скачати «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт у форматах fb2, txt, epub та rtf в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

немає людини, яка була б геть незначною чи надто малою, щоб на щось вплинути, щось змінити. Якщо хочеш,

Завантажити безкоштовно книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *