«Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіна Бретт

«Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіна Бретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9322 переглядів
9322 переглядів

Короткий зміст книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт (анотація)

Кожен з нас час від часу потребує потужного мотиваційного поштовху або теплої підтримки, щоб ми усвідомили та переосмислили свої цінності або відкрили для себе нові обрії. Неймовірною енергетичною міццю вражають праці Регіни Бретт – жінки з сильним характером, яка вийшла переможцем з цілого калейдоскопу життєвих негараздів та відчула в собі сили й бажання надихати інших. Саме тим, що загубив своє щастя у бурхливому потоці реальності, та втратив життєву мету, вона присвятила свою книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим».

Цей твір з упевненістю можна назвати життєвим посібником на всі випадки людських проблем. Регіна Бретт розмістила на сторінках книги безліч хвилюючих історій сильних духом людей з реального життя, які знайшли вихід із справжніх пасток долі, навіть поборовши онкологічні хвороби. Своїм прикладом вони вчать, як дарувати тепло і любов, радіти кожному дню, не опускати руки перед труднощами, мріяти та вірити у щастя, надихати й надихатися.

Ці історії огортають читача якоюсь магією і добром, якого так не вистачає в нашому житті. На прикладі героїв книги читачі навчаться бачити диво у звичайних повсякденних речах, ставати дивом для інших та цілковито використовувати те, чим наділив кожного з нас Бог.

За структурою праця «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» складається з п’ятдесяти невеличких глав – життєвих та філософських уроків. Назва кожного уроку – це справжній девіз, який має стати дороговказом та емоційним правилом. З цих цитат можна зробити цілий мотиваційний щоденник. «Народжуйся знову щодня», «Сяй. Байдуже, яка темрява панує навколо» – ці та інші влучні фрази несуть в собі стільки позитиву та надій, що не можеш їм не слідувати.

Якщо ви хочете усвідомити найвищу життєву мудрість і навчитися важливим речам, які зроблять вас щасливими, радимо читати онлайн цю дивну й світлу книгу. Також ви можете скачати «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт у форматах fb2, txt, epub та rtf в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

немає людини, яка була б геть незначною чи надто малою, щоб на щось вплинути, щось змінити. Якщо хочеш,

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт

Одна відповідь до “Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим”

  1. Карина Карина сказав:

    “Будь дивом” вже третя книга Регіни Бретт і на мою думку краща. Вона нагадала мені про такі прості але важливі речі. Прочитала її буквально за вечір, дуже легка та приємна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *