«Будь моєю» Адалін Черно

«Будь моєю» Адалін Черно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
965 переглядів
965 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Будь моєю» Адалін Черно (анотація)

Влаштувавшись на нову посаду, я й гадки не мала, що вже до вечора зустрінуся віч-на-віч зі своїм минулим. З чоловіком, який колись обожнював мене, а потім розтоптав недовірою. З людиною, на яку так сильно схожий мій син, і яка тепер є моїм безпосереднім керівником.

— Тобі вдалося завагітніти? — запитує він, переглядаючи мою особисту справу.

— Т-т-ак, — кажу тремтячим голосом.

— Тут краща медицина, так?

— Так, безумовно, — розслабляюся, розуміючи, що він не здогадується, що річ не в медицині, а в нашій із ним останній ночі.

— Може, припиниш мені брехати й скажеш правду? — каже, пропалюючи мене лютим поглядом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Будь моєю» Адалін Черно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь моєю» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *