«Будь нашою імператрицею» Алена Бондар

«Будь нашою імператрицею» Алена Бондар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
249 переглядів
249 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Будь нашою імператрицею» Алени Бондар (анотація)

Мінар рятує Айлу від іклів ухарта і забирає з собою. Вона нічого не знає про свого рятівника, куди він прямує і навіщо. Зустріч з братами близнюками назавжди змінить її життя. Стародавня магія духів померлих відьом зв’яже їх долі. Рагнар перетворюється на звіра і тільки обраниця може його врятувати, а Айлі надсилають страшні видіння. Вона опиняється в обіймах брата свого рятівника, коли вони міняються місцями та закохується. Рагнар зможе викликати звіра, хоча і не перевертень. Кіріан з Айлою обміняються магіями. Обраниця для одного і кохана для іншого. Взаємне тяжіння з перших хвилин знайомства і ревнощі. Що вийде з такого союзу? Посеред: небезпек, інтриг і зрад їм судилося зустрітися і врятувати мінарів. Часи створення імперії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Будь нашою імператрицею» Алени Бондар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь нашою імператрицею» Алени Бондар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *