«Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

«Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1679 переглядів
1679 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер (анотація)

На що здатна справжня любов сестри? Які випробування може пережити дівчина, що відчуває найсильніші почуття до свого брата? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) форматами: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Шей була здатна на все, щоб врятувати брата. Дівчина хотіла для нього кращої долі, вона благала Господа, щоб відгородив хлопця від поганої компанії і помилок. Однак брат не цінував любові Шей. Каден завжди вважав її занадто правильною. Він мало спілкувався з нею, адже на першому місці у нього були його друзі.

Коли хлопець захопився наркотиками, героїня книги «Будь-яка мрія згодиться» сіла до в’язниці замість нього. Вона врятувала його майбутнє, однак втратила своє.

Під час візиту до церкви Шей зустрічає Дрю – такого ж самотнього та розчарованого в житті чоловіка. Він втратив дружину, однак в нього залишились діти. Він безмежно любить їх і готовий на все, щоб захистити від біди.

Шей і Дрю закохуються одне в одного. У них дуже багато спільного, проте в житті Шей знову з’являється Каден. Він хоче знищити щастя закоханих, хлопець заздрить сестрі і вважає її виною у всіх його бідах.

Герої розуміють, що не зможуть зберегти свою любов, поки в їх житті буде Каден. Яке рішення вони приймуть? Щоб дізнатись про це, радимо читати онлайн книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *