«Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

«Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
492 переглядів
492 переглядів

Про книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

На що здатна справжня любов сестри? Які випробування може пережити дівчина, що відчуває найсильніші почуття до свого брата? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) форматами: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Шей була здатна на все, щоб врятувати брата. Дівчина хотіла для нього кращої долі, вона благала Господа, щоб відгородив хлопця від поганої компанії і помилок. Однак брат не цінував любові Шей. Каден завжди вважав її занадто правильною. Він мало спілкувався з нею, адже на першому місці у нього були його друзі.

Коли хлопець захопився наркотиками, героїня книги «Будь-яка мрія згодиться» сіла до в’язниці замість нього. Вона врятувала його майбутнє, однак втратила своє.

Під час візиту до церкви Шей зустрічає Дрю – такого ж самотнього та розчарованого в житті чоловіка. Він втратив дружину, однак в нього залишились діти. Він безмежно любить їх і готовий на все, щоб захистити від біди.

Шей і Дрю закохуються одне в одного. У них дуже багато спільного, проте в житті Шей знову з’являється Каден. Він хоче знищити щастя закоханих, хлопець заздрить сестрі і вважає її виною у всіх його бідах.

Герої розуміють, що не зможуть зберегти свою любов, поки в їх житті буде Каден. Яке рішення вони приймуть? Щоб дізнатись про це, радимо читати онлайн книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *