«Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адам Кей

«Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адам Кей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3067 переглядів
3067 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адама Кея (анотація)

Книга «Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адама Кея побила усі можливі рекорди, які тільки може побити нон-фікшн, бо ніхто й не очікував, що нотатки звичайного лікаря можуть викликати такий інтерес у читачів. Автор просто записував різні ситуації і випадки, які траплялись у його лікарській практиці, і там, як виявилось, дуже багато цікавих, смішних, щемливих історій, якими йому захотілось поділитись з простими людьми. В результаті книга розійшлась по всьому світу накладом більш як 1 мільйон примірників, і продовжує свою «ходу» далі.

У чому ж секрет такого успіху? Мабуть, у тому, як розповідає автор свої історії – у якій манері, з яким настроєм, з якими емоціями, як він подає все, що бачив і переживав. Лікар-ординатор може розказати безліч всього, бо на його очах розгортаються часом такі події, у реальність яких важко було б і повірити, якби він сам не був їх свідком. Він знає, яким життям живуть лікарі, чого бояться пацієнти, які дивовижні зцілення трапляються зі, здавалося б, безнадійно хворими.

Для медиків – це звичайні робочі будні, а для простих людей – неймовірні історії, які цікаво читати. І хоч автор – британець, тож і розповідає про лікарню і медичну систему у своїй країні, але лікарі, мабуть, однакові скрізь, бо місію виконують спільну – рятувати життя людей, тому і українські медики можуть знайти з ними щось спільне (бо ж навіть сумнівів немає, що вони цю книгу теж читатимуть).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адама Кея українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора» Адама Кея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *