«Будеш моєю» Торі Озолс

«Будеш моєю» Торі Озолс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
40 переглядів
40 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Будеш моєю» Торі Озолс (анотація)

— Що ти робиш? — Питання пролунало стисло, бо вона вся тремтіла.
— Зараз ти у моїй владі. Я не потерплю жодних капризів, сцен гніву чи самобичування. — Твердо промовив чоловік. — Ти ще не зрозуміла, але разом з усім майном мені у спадок перейшла і ти!
— Я не річ…
— Але ж і не дочка, і не спадкоємиця. У заповіті мого батька ти – ніхто! Нуль без палички. І грошей на майбутнє життя не маєш. Я можу будь-якої хвилини викинути тебе на вулицю і ти зачахнеш десь у підворітті.
Його слова розривали душу на безліч дрібних шматочків.
— Ти тут тільки тому, що я тепер володію тобою!
— Це незаконно…
— Незаконно? Доведи! — Знову цей самовдоволений тон.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Будеш моєю» Торі Озолс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будеш моєю» Торі Озолс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *