«Будинок орхідей» Люсінда Райлі

«Будинок орхідей» Люсінда Райлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3294 переглядів
3294 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Будинок орхідей» Люсінди Райлі (анотація)

Книга «Будинок орхідей» – твір за авторства письменниці Люсінди Райлі. На перший погляд може здатися, що твір є детективом, проте це доволі цікавий жіночий роман. І не дивлячись на те, що в цьому жанрі працює досить багато сучасних авторів, Райлі є, що їм відповісти.

Окрім того, що сама собою книга є презентацією сімейних відносин, що трапились сімдесят років тому, вона має претензії на літературну серію. В книзі перед читачем відкриваються дві сюжетні лінії, сучасна та минула, які будуть йти рука об руку. Така концепція викладу історії є досить нетиповою для книг, що мають на меті розповісти любовну історію. Читати онлайн книгу «Будинок орхідей» за авторства Люсінди Райлі українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет розгортається навколо Джулії Форрестер, яка є талановитою музиканткою, та має нездійсненну мрію про власний затишний будинок на півдні Франції. Життя дівчини не можна назвати спокійним та безтурботним.

Після повернення на батьківщину в Англію вона стикається з тим, що будинок де вона виросла, хоче продати чоловік на ім’я Кіт. Проте вони не знають, що вони нерозривно пов’язані спільною історією. Читач разом з героями буде дізнаватись про те, що трапилось в 1940-х роках, коли в тому домі ще жив дідусь головної героїні.

Скачати книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі

Одна відповідь до “Будинок орхідей”

  1. Кароліна Кароліна сказав:

    Будинок орхідей викликав в мене досить двозначні емоції. Моментами мені здавалось, що це все просто казка, а в деяких моментах це було настільки життєво, що аж страшно. Рекомендую всім любителям сімейних історій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *