«Будинок орхідей» Люсінда Райлі

«Будинок орхідей» Люсінда Райлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1383 переглядів
1383 переглядів

Про книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі

Книга «Будинок орхідей» – твір за авторства письменниці Люсінди Райлі. На перший погляд може здатися, що твір є детективом, проте це доволі цікавий жіночий роман. І не дивлячись на те, що в цьому жанрі працює досить багато сучасних авторів, Райлі є, що їм відповісти.

Окрім того, що сама собою книга є презентацією сімейних відносин, що трапились сімдесят років тому, вона має претензії на літературну серію. В книзі перед читачем відкриваються дві сюжетні лінії, сучасна та минула, які будуть йти рука об руку. Така концепція викладу історії є досить нетиповою для книг, що мають на меті розповісти любовну історію. Читати онлайн книгу «Будинок орхідей» за авторства Люсінди Райлі українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет розгортається навколо Джулії Форрестер, яка є талановитою музиканткою, та має нездійсненну мрію про власний затишний будинок на півдні Франції. Життя дівчини не можна назвати спокійним та безтурботним.

Після повернення на батьківщину в Англію вона стикається з тим, що будинок де вона виросла, хоче продати чоловік на ім’я Кіт. Проте вони не знають, що вони нерозривно пов’язані спільною історією. Читач разом з героями буде дізнаватись про те, що трапилось в 1940-х роках, коли в тому домі ще жив дідусь головної героїні.

Скачати книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Будинок орхідей» Люсінди Райлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *