«Бухтик з тихого затону» Володимир Рутківський

«Бухтик з тихого затону» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського

Повість «Бухтик з тихого затону» – надзвичайно добра, затишна та весела історія про казкові пригоди в лісовому царстві. Володимир Рутківський показав, як серед нашої реальності оживають казки і добро перемагає зло. Для цього не потрібні чарівні палички або допомога чаклунів – лише добрі та відкриті серця, прагнення допомогти своїм друзям та віра в те, що улюблена іграшка є не просто лялькою, а символом чогось нового і прекрасного.

Ці неймовірні пригоди відбулися в невеличкому лісовому санаторії, де зустрілися школярі Сергійко та Оля. Діти зблизилися, і Сергійко вирішив чимось здивувати й порадувати дівчинку, щоб вона швидше одужала. Хлопчик вигадує чарівну казку, головним героєм якої робить Бухтика – сина місцевого водяника Барбули, який нібито мешкає поблизу санаторію.

Дівчинка щиро вірить у ці дива, тим паче, що образ головного героя Сергійко не придумав – він був точною копією іграшки, яку Олі подарував тато. Проте, починаючи читати онлайн цю книгу, відразу відчуваєш: дива не лише описуються, а й трапляються насправді…

Історія, яку придумав Сергійко, ожила, і головним героям пощастило потрапити до царства природи, де вони познайомилися і з мешканцем місцевого затону Бухтиком, і з його татом Барбулею, і з його другом лісовиком, і з веселими русалками Чарою та Омашею… Разом з казковими створіннями друзі вирушають у пригодницьку подорож, під час якої відчують міць і красу природи, візьмуть участь у цікавих лісових святах, відкриють таємниці пошуку грибів.

Проте книга «Бухтик з тихого затону» – не лише розважальна повість для дітей, а й глибока та повчальна історія навіть для дорослих. В образах головних героїв та в сюжетних замальовках автор наголошує на важливості дружби, людяності та співчуття, завдяки яким можуть відбуватися справжні дива.

Якщо ви хочете зануритися в хвилюючу і світлу оповідь з атмосферним і живим описом казкового антуражу, рекомендуємо скачати «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського. Велика кількість кумедних ситуацій та несподіванок змушують посміхатися до останньої сторінки твору. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Фарбований лис
Фарбований лис Іван Якович Франко
Малий Мирон
Малий Мирон Іван Якович Франко
Грицева шкільна наука
Грицева шкільна наука Іван Якович Франко
Камінний хрест
Камінний хрест Василь Стефаник

Відгуки на книгу «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського