«Бухтик з тихого затону» Володимир Рутківський

«Бухтик з тихого затону» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
971 переглядів
971 переглядів

Про книгу «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського

Повість «Бухтик з тихого затону» – надзвичайно добра, затишна та весела історія про казкові пригоди в лісовому царстві. Володимир Рутківський показав, як серед нашої реальності оживають казки і добро перемагає зло. Для цього не потрібні чарівні палички або допомога чаклунів – лише добрі та відкриті серця, прагнення допомогти своїм друзям та віра в те, що улюблена іграшка є не просто лялькою, а символом чогось нового і прекрасного.

Ці неймовірні пригоди відбулися в невеличкому лісовому санаторії, де зустрілися школярі Сергійко та Оля. Діти зблизилися, і Сергійко вирішив чимось здивувати й порадувати дівчинку, щоб вона швидше одужала. Хлопчик вигадує чарівну казку, головним героєм якої робить Бухтика – сина місцевого водяника Барбули, який нібито мешкає поблизу санаторію.

Дівчинка щиро вірить у ці дива, тим паче, що образ головного героя Сергійко не придумав – він був точною копією іграшки, яку Олі подарував тато. Проте, починаючи читати онлайн цю книгу, відразу відчуваєш: дива не лише описуються, а й трапляються насправді…

Історія, яку придумав Сергійко, ожила, і головним героям пощастило потрапити до царства природи, де вони познайомилися і з мешканцем місцевого затону Бухтиком, і з його татом Барбулею, і з його другом лісовиком, і з веселими русалками Чарою та Омашею… Разом з казковими створіннями друзі вирушають у пригодницьку подорож, під час якої відчують міць і красу природи, візьмуть участь у цікавих лісових святах, відкриють таємниці пошуку грибів.

Проте книга «Бухтик з тихого затону» – не лише розважальна повість для дітей, а й глибока та повчальна історія навіть для дорослих. В образах головних героїв та в сюжетних замальовках автор наголошує на важливості дружби, людяності та співчуття, завдяки яким можуть відбуватися справжні дива.

Якщо ви хочете зануритися в хвилюючу і світлу оповідь з атмосферним і живим описом казкового антуражу, рекомендуємо скачати «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського. Велика кількість кумедних ситуацій та несподіванок змушують посміхатися до останньої сторінки твору. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бухтик з тихого затону» Володимира Рутківського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *