«Буйвітер» Костянтин Сулима

«Буйвітер» Костянтин Сулима

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
284 переглядів
284 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Буйвітер» Костянтина Сулими (анотація)

Книга «Буйвітер» Костянтина Сулими повинна бути у бібліотеці кожного патріотично налаштованого українця, бо це вже легендарний твір, створений майстром книжкової графіки, який написав/намалював його ще у 1990-х, а тепер вийшло оновлене видання. Це український комікс, який можуть пам’ятати дорослі читачі, а от молодь з ним, можливо, познайомиться вперше. А розповідається у ньому про хороброго козака, якого звали Буйвітер.

Чимало було ворогів, які намагались загарбати Україну чи «відірвати» собі від неї шматочок, щоб там правити. Та кожного разу, коли вони наважувались напасти, їх зустрічали захисники – козаки, які не випускали з рук гострих шабель, а свинцеві кулі були їх кращими помічниками у боротьбі з бусурманами. Серед них був і головний герой цієї історії – молодий і завзятий козак Буйвітер.

Усі знали, що цей парубок жодного ворога не пропустить. А одного разу головний герой знищив цілий загін солдат, які виконували накази Хіз-Гірея. Ох і розлютився ж тоді лиходій. Він зрозумів, що не зможе Буйвітра перемогти на полі бою, тому вирішив вдатись до хитрощів. З допомогою темних чарів Хіз-Гірей збирався побороти легендарного козака, та не врахував, що той здатен протистояти ворогам не лише у людській подобі. Особливо, якщо в руках у нього опиняється чарівна шабля…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Буйвітер» Костянтина Сулими українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Буйвітер» Костянтина Сулими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *