«Бурлака» Іван Карпенко-Карий

«Бурлака» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
867 переглядів
867 переглядів

Про книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого

Драма в 5 діях від відомого українського драматурга Карпенко-Карого показує боротьбу одного захисника селян з сільським багатієм. Хто переможе в цьому конфлікті?
Головні герої книги «Бурлака» – бурлака Опанас Зінченко та його опонент – багатій Михайло Михайлович, волосний старшина. Серед інших дійових осіб – прості громадяни, десятники, парубки і дівчата.

Сюжет розгортається в волосному правлінні. Писар, старшина та Гершко сидять за столом – ведуть розмову. Обговорюють чергову оборудку, яку вони здійснили, обдуривши народ. А люди про це дізнались, та й базікають. Та народний гнів зовсім не лякає старшину і його приспішників. На те в них тюрма є, можна туди закрити самих балакучих.
Пропонуємо читати книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого українською мовою та насолодитися не тільки захоплюючим сюжетом, а й неперевершеною мовою, якою спілкуються персонажі. Це не українська класична, а якийсь веселий суржик!

Чи можуть селяни захистити свої права, коли на дворі 19 століття і вся влада належить ненажерливим багатіям? Про це ви дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Доброго вам проведення часу з літературою в руках!

Завантажити безкоштовно книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *