«Бурлака» Іван Карпенко-Карий

«Бурлака» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2171 переглядів

Короткий зміст книги «Бурлака» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Драма в 5 діях від відомого українського драматурга Карпенко-Карого показує боротьбу одного захисника селян з сільським багатієм. Хто переможе в цьому конфлікті?
Головні герої книги «Бурлака» – бурлака Опанас Зінченко та його опонент – багатій Михайло Михайлович, волосний старшина. Серед інших дійових осіб – прості громадяни, десятники, парубки і дівчата.

Сюжет розгортається в волосному правлінні. Писар, старшина та Гершко сидять за столом – ведуть розмову. Обговорюють чергову оборудку, яку вони здійснили, обдуривши народ. А люди про це дізнались, та й базікають. Та народний гнів зовсім не лякає старшину і його приспішників. На те в них тюрма є, можна туди закрити самих балакучих.
Пропонуємо читати книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого українською мовою та насолодитися не тільки захоплюючим сюжетом, а й неперевершеною мовою, якою спілкуються персонажі. Це не українська класична, а якийсь веселий суржик!

Чи можуть селяни захистити свої права, коли на дворі 19 століття і вся влада належить ненажерливим багатіям? Про це ви дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Доброго вам проведення часу з літературою в руках!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бурлака» Івана Карпенко-Карого та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бурлака» Івана Карпенко-Карого: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бурлака» Івана Карпенко-Карого і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бурлака» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *