«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарка Озерна

«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарка Озерна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
423 переглядів
423 переглядів

Про книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної

У сучасному суспільстві ще залишився стереотип з минулого про те, що нібито ходити до психолога соромно та цим займаються тільки слабкі духом люди, які мають багато вільного часу, щоб сумувати і таке інше. Але відвідування психолога, психотерапевта або ж психіатра в деяких моментах іноді просто життєво необхідно. Не варто боятись звертатись по допомогу, коли вам погано. Адже ви ж не терпите головний біль або ж виразку шлунку. То чому слід нехтувати психічним здоров’ям?

Книга «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» створена для людей, які хочуть більше дізнатися про себе або про своїх рідних. Якщо у вас є певні запитання або ж ви просто хочете побільше дізнатись про ментальне здоров’я, тоді починайте читати онлайн книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної українською мовою. Поради, які наводить авторка, спрямовані на допомогу та просвіту суспільства в таких делікатних питаннях, пов’язаних з психікою.

Скачати книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *