«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарка Озерна

«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарка Озерна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1851 переглядів
1851 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної (анотація)

У сучасному суспільстві ще залишився стереотип з минулого про те, що нібито ходити до психолога соромно та цим займаються тільки слабкі духом люди, які мають багато вільного часу, щоб сумувати і таке інше. Але відвідування психолога, психотерапевта або ж психіатра в деяких моментах іноді просто життєво необхідно. Не варто боятись звертатись по допомогу, коли вам погано. Адже ви ж не терпите головний біль або ж виразку шлунку. То чому слід нехтувати психічним здоров’ям?

Книга «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» створена для людей, які хочуть більше дізнатися про себе або про своїх рідних. Якщо у вас є певні запитання або ж ви просто хочете побільше дізнатись про ментальне здоров’я, тоді починайте читати онлайн книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної українською мовою. Поради, які наводить авторка, спрямовані на допомогу та просвіту суспільства в таких делікатних питаннях, пов’язаних з психікою.

Скачати книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» Дарки Озерної

Одна відповідь до “Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Перша мотиваційна книга, яка потрапила в мої руки – «Бути окей». Це справжня знахідка! Дуже довго я оминала такі книжки, тому що вважала їх звичайним мотлохом. Але ця робота переконала мене, що інформація, якою ділиться з нами автор може змінити все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *