«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3802 переглядів
3802 переглядів

Про книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара

Тал Бен-Шахар – ізраїльський психолог, викладач і письменник, який значну частину своїх досліджень присвятив вивченню феномену щастя. Його праця “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” одразу після видання потрапила до списку бестселерів за версією New York Times. Цю книгу варто скачати в улюбленому форматі fb2, txt, rtf, epub й прочитати тим, хто хоче відкрити для себе природу щастя та віднайти рецепт щасливого життя.

Автор підійшов до поняття щастя з незвичного для нас боку – суто наукового, а не філософського, розклавши його на окремі деталі. Він розглядає цю емоційну категорію як стан душі, а її основа базується на впевненості людини, прагненні її до поставлених цілей та внутрішньому спокої.

Найголовніша причина, через яку далеко не кожен може бути щасливим – помилкові архетипи поведінки, що задають неправильний вектор мисленню. Тал Бен-Шахар називає три таких руйнівних механізми – гедонізм, нігілізм та “щурячі перегони”. Щастя протистоїть всім цим моделям поведінки, маючи на увазі отримання задоволення від того, що ми робимо, та від наслідків наших дій.

Три кити, на яких будується щастя – це сенс, насолода та сильні сторони. На думку вченого, щоб знайти своє істинне покликання у житті, що зробить вас щасливим, треба поставити собі три питання: “У чому сенс мого життя?”, “Що дає мені насолоду?” та “Що я знаю та вмію краще за все?”. Точка, в якій перетинаються всі три відповіді, і буде відправним пунктом вашого щасливого життя.

Практична цінність книги “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” полягає у великій кількості вправ, домашніх завдань і питань для самоаналізу. Такий практичний підхід дає змогу формувати в голові читача певну систему досягнення поставлених цілей, в якій можна побачити покрокові досягнення.

Книга “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” написана доступною мовою, без зайвих ліричних відступів, якими часто доповнюють праці з психології саморозвитку. Починаючи її читати онлайн книгу “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди”, відчуваєш себе поряд з душевним і мудрим наставником, який дає цінні життєві настанови та ділиться своїм досвідом.

Скачати безкоштово книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *