«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15643 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара (анотація)

Тал Бен-Шахар – ізраїльський психолог, викладач і письменник, який значну частину своїх досліджень присвятив вивченню феномену щастя. Його праця “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” одразу після видання потрапила до списку бестселерів за версією New York Times. Цю книгу варто скачати в улюбленому форматі fb2, txt, rtf, epub й прочитати тим, хто хоче відкрити для себе природу щастя та віднайти рецепт щасливого життя.

Автор підійшов до поняття щастя з незвичного для нас боку – суто наукового, а не філософського, розклавши його на окремі деталі. Він розглядає цю емоційну категорію як стан душі, а її основа базується на впевненості людини, прагненні її до поставлених цілей та внутрішньому спокої.

Найголовніша причина, через яку далеко не кожен може бути щасливим – помилкові архетипи поведінки, що задають неправильний вектор мисленню. Тал Бен-Шахар називає три таких руйнівних механізми – гедонізм, нігілізм та “щурячі перегони”. Щастя протистоїть всім цим моделям поведінки, маючи на увазі отримання задоволення від того, що ми робимо, та від наслідків наших дій.

Три кити, на яких будується щастя – це сенс, насолода та сильні сторони. На думку вченого, щоб знайти своє істинне покликання у житті, що зробить вас щасливим, треба поставити собі три питання: “У чому сенс мого життя?”, “Що дає мені насолоду?” та “Що я знаю та вмію краще за все?”. Точка, в якій перетинаються всі три відповіді, і буде відправним пунктом вашого щасливого життя.

Практична цінність книги “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” полягає у великій кількості вправ, домашніх завдань і питань для самоаналізу. Такий практичний підхід дає змогу формувати в голові читача певну систему досягнення поставлених цілей, в якій можна побачити покрокові досягнення.

Книга “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди” написана доступною мовою, без зайвих ліричних відступів, якими часто доповнюють праці з психології саморозвитку. Починаючи її читати онлайн книгу “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди”, відчуваєш себе поряд з душевним і мудрим наставником, який дає цінні життєві настанови та ділиться своїм досвідом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тала Бен-Шахара

2 відповіді до “Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Ярка обкладинка книги “Бути щасливіше” одразу привернула мою увагу. Хоч я і не особо вірила в усю фігню про позитивне мислення, але вона справді дещо мотивує, читати цікаво. Почитати варто.

  2. Інна Інна сказав:

    Книга «Бути щасливіше» стала моєю улюбленою буквально після кількох сторінок. Вона значно відрізняється від тих робіт, які я читала раніше. Дієві поради, які я одразу почала застосовувати у своєму життя. На мій подив, вони справді працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *