«Бути смертним. Що важливо наприкінці життя» Атул Ґаванді

«Бути смертним. Що важливо наприкінці життя» Атул Ґаванді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
189 переглядів
189 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бути смертним. Що важливо наприкінці життя» Атула Ґаванді (анотація)

Науково-популярне медичне дослідження про життя старих людей, що мають родину, самотніх, у домах для літніх людей та прикованих до ліжка.

Як людині, її родині та лікарям підготуватися і прийняти неминучий кінець? Що означає бути створіннями, які старіють і вмирають?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бути смертним. Що важливо наприкінці життя» Атула Ґаванді українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути смертним. Що важливо наприкінці життя» Атула Ґаванді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *