«Бути жертвою більше не вигідно» Вероніка Хлєбова

«Бути жертвою більше не вигідно» Вероніка Хлєбова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2320 переглядів
2320 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бути жертвою більше не вигідно» Вероніки Хлєбової (анотація)

Людина не хоче бути жертвою. Вона хоче бути творцем, вільно та усвідомлено проживати власне життя. Та, на жаль, ми пристосовуємося до тієї атмосфери, в якій вимушені жити. І ми мусимо ставати жертвами, бо нас обсмикують, критикують, звинувачують і соромлять. Нас контролюють і не дають пережити власний досвід, на який ми могли б спиратися. Досвід і його значення сильно недооцінені. Ми не знаємо себе, справжніх, і не приймаємо себе. Але я вірю, читачу, що і ти зможеш, читаючи, потроху відкривати себе, відкриваючи свої справжні опори.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бути жертвою більше не вигідно» Вероніки Хлєбової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бути жертвою більше не вигідно» Вероніки Хлєбової

Одна відповідь до “Бути жертвою більше не вигідно”

  1. Олена Олена сказав:

    Дуже цікава книга, рекомендую прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *