«Бузковий дим» Олена Дукельська

«Бузковий дим» Олена Дукельська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1307 переглядів
1307 переглядів

Про книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської

Книга “Бузковий дим” – збірка чарівних казок про найзаповітніші мрії дітей: чаклунство та відважні пригоди, пізнання та нові відкриття, тепле родинне коло та несамовиті дива уві сні. Олена Дукельська пропонує дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку разом з їхніми ровесниками, лицарями, принцесами, звірятами та іншими казковими персонажами відправитися на пошуки нових вражень, здійснити чимало подвигів та відчути себе справжніми творцями світу.

Книгу “Бузковий дим” буде цікаво читати як дітям, так і дорослим. Проблеми, які зачіпає письменниця у своїх казках, вражають недитячою філософічністю та глибиною, змушують замислитися над сімейними та особистими цінностями.

Саме діти, а не дорослі, вказують на правильні шляхи виходу з критичних ситуацій та не розгублюються у найвідповідальніший момент. Це говорить про мудрість і незіпсованість дитячих сердець, їх палке прагнення зробити оточуючий світ кращим. Мораль кожного оповідання легко сприймається навіть п’ятирічками, а зрозумілі для дошкільнят сюжети та образи допомагають максимально пройнятися змальованими картинами.

У кожній казці Олена Дукельська наголошує, що завжди треба бути готовим до дива – воно ховається у старих будинках і рослинах, дитячих іграшках та одязі… Читаючи її твори, непомітно для себе переступаєш ту межу казковості та опиняєшся у наших реаліях, де також вмирають і страждають люди, йде вічна боротьба між добротою та підступністю, і будь-хто може опинитися у ролі жертви цього протистояння. Мудрі та добрі казки з дорослим обличчям, що поступово вводять дітей у справжнє життя – так можна описати цю чудову збірку.

Якщо ви хочете з головою зануритися в дитинство з його турботами, відкриттями, радощами та розчаруваннями або відправити своїх дітей у захоплюючу подорож чарівними лабіринтами з безліччю таємниць, вам обов’язково варто скачати й прочитати книгу “Бузковий дим”. В ній ви знайдете достатньо екшену та містики, романтики та пригод, філософії та драматизму.

Скачати безкоштово книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *