«Бузковий дим» Олена Дукельська

«Бузковий дим» Олена Дукельська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2888 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бузковий дим» Олени Дукельської (анотація)

Книга “Бузковий дим” – збірка чарівних казок про найзаповітніші мрії дітей: чаклунство та відважні пригоди, пізнання та нові відкриття, тепле родинне коло та несамовиті дива уві сні. Олена Дукельська пропонує дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку разом з їхніми ровесниками, лицарями, принцесами, звірятами та іншими казковими персонажами відправитися на пошуки нових вражень, здійснити чимало подвигів та відчути себе справжніми творцями світу.

Книгу “Бузковий дим” буде цікаво читати як дітям, так і дорослим. Проблеми, які зачіпає письменниця у своїх казках, вражають недитячою філософічністю та глибиною, змушують замислитися над сімейними та особистими цінностями.

Саме діти, а не дорослі, вказують на правильні шляхи виходу з критичних ситуацій та не розгублюються у найвідповідальніший момент. Це говорить про мудрість і незіпсованість дитячих сердець, їх палке прагнення зробити оточуючий світ кращим. Мораль кожного оповідання легко сприймається навіть п’ятирічками, а зрозумілі для дошкільнят сюжети та образи допомагають максимально пройнятися змальованими картинами.

У кожній казці Олена Дукельська наголошує, що завжди треба бути готовим до дива – воно ховається у старих будинках і рослинах, дитячих іграшках та одязі… Читаючи її твори, непомітно для себе переступаєш ту межу казковості та опиняєшся у наших реаліях, де також вмирають і страждають люди, йде вічна боротьба між добротою та підступністю, і будь-хто може опинитися у ролі жертви цього протистояння. Мудрі та добрі казки з дорослим обличчям, що поступово вводять дітей у справжнє життя – так можна описати цю чудову збірку.

Якщо ви хочете з головою зануритися в дитинство з його турботами, відкриттями, радощами та розчаруваннями або відправити своїх дітей у захоплюючу подорож чарівними лабіринтами з безліччю таємниць, вам обов’язково варто скачати й прочитати книгу “Бузковий дим”. В ній ви знайдете достатньо екшену та містики, романтики та пригод, філософії та драматизму.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бузковий дим» Олени Дукельської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *