«Битва» Ольга Кобилянська

«Битва» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2489 переглядів

Короткий зміст книги «Битва» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Битва» від авторки Ольги Кобилянської розповідає про протистояння людини та природи. В своїй манері авторка розповідає про варварське та бездумне знищення прадавнього лісу в промислових масштабах задля зиску підприємців. Головна думка книги – цивілізація, ціною якої є знищення природи, залишається варварством, а не цивілізацією. В діалозі з читачем Кобилянська наштовхує читача на думку, що розвиваючи технології та рухаючи прогрес вперед не потрібно забувати і про духовний розвиток, без якого людина не буде такою.

Думки, що були закладені в творі ХХ століття, вже в ХХІ стають все більш актуальними. Тому в тексті зауважується, що людина мусить бути гармонійною частинкою природи, а не її деструктивним володарем. Лірика в прозі, яку використовує авторка, підкреслює весь пафос вкладений в рядки твору. Можна сказати, що «Битва» є маніфестом до людства, щоб те не забувало про своє коріння та піклувалось про те, що його оточує – природу, бо якщо вона знищить її, то і саме зникне разом з нею.

Скачати правдиву та актуальну книгу «Битва» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читач може ознайомитись особисто з проблематикою, якщо вирішить читати онлайн книгу «Битва» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Битва» Ольги Кобилянської та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Битва» Ольги Кобилянської: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Битва» Ольги Кобилянської і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Битва» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Битва» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *