«Битва» Ольга Кобилянська

«Битва» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
864 переглядів
864 переглядів

Про книгу «Битва» Ольги Кобилянської

Книга «Битва» від авторки Ольги Кобилянської розповідає про протистояння людини та природи. В своїй манері авторка розповідає про варварське та бездумне знищення прадавнього лісу в промислових масштабах задля зиску підприємців. Головна думка книги – цивілізація, ціною якої є знищення природи, залишається варварством, а не цивілізацією. В діалозі з читачем Кобилянська наштовхує читача на думку, що розвиваючи технології та рухаючи прогрес вперед не потрібно забувати і про духовний розвиток, без якого людина не буде такою.

Думки, що були закладені в творі ХХ століття, вже в ХХІ стають все більш актуальними. Тому в тексті зауважується, що людина мусить бути гармонійною частинкою природи, а не її деструктивним володарем. Лірика в прозі, яку використовує авторка, підкреслює весь пафос вкладений в рядки твору. Можна сказати, що «Битва» є маніфестом до людства, щоб те не забувало про своє коріння та піклувалось про те, що його оточує – природу, бо якщо вона знищить її, то і саме зникне разом з нею.

Скачати правдиву та актуальну книгу «Битва» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читач може ознайомитись особисто з проблематикою, якщо вирішить читати онлайн книгу «Битва» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Битва» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Битва» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *