«California Man» Володимир Худенко

«California Man» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
392 переглядів
392 переглядів

Про книгу «California Man» Володимира Худенко

Володимир Худенко продовжує доводити, що жанр українського фентезійного вестерну не занепав, а, навпаки, переживає справжній розквіт. В цьому ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «California Man» Володимира Худенка українською мовою.

Роман розповість історію, що трапилась на безкрайньому Дикому Заході США. Далеке майбутнє дивує постапокаліптичними пейзажами, від яких захоплює дух та холодить кров у найбільш відважних мандрівників. В минулому процвітаючі міста одне за одним перетворились в руїни. Люди в паніці втекли від смерті, знаходячи притулок у віддалених куточках пустелі.

Герої книги «California Man» – безстрашні мисливці за уцілілими реліквіями. Довгі місяці вони проводять в експедиціях, намагаючись знайти важливі артефакти. По дорозі до святинь їм доводиться вступати в кровопролитні бої з бандитами, шукаючими швидкої наживи. В напружених сутичках гинуть безстрашні воїни, однак вцілілі продовжують пошуки і мстять за смерть своїх бойових товаришів.

Мандрівники впевнені, що тільки вони зможуть розкрити древні таємниці і дізнатись, що ж насправді стало причиною загибелі їхнього світу. Чи вдасться їм виконати цю надважливу місію? І чим прийдеться заплатити за правду? Про це ви дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «California Man» Володимира Худенка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «California Man» Володимира Худенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «California Man» Володимира Худенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *