«Чайка» Антон Чехов

«Чайка» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
873 переглядів
873 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чайка» Антона Чехова (анотація)

Книга «Чайка» Антона Чехова апелює до теми невзаємності кохання, що може розбити серце. Варто зазначити, що це п’єса і, відповідно, більшість дій на сторінках – це діалоги між персонажами, що так чи інакше покликані розкрити їх особистість та характер. Будучи написаним в жанрі реалізму, цей твір не надягає на свого читача рожеві окуляри романтизму, а навпаки, намагається показати максимально реалістичну картину буття.

Цікаво, що на перший погляд може здатися, ніби в творі немає ніякого конфлікту. Проте письменник вміло вибудовує діалоги між персонажами та показує, що такий конфлікт є. Головні герої – Ніна Зарічна та Борис Тригорин, саме через їх образи автор розкриває непросту суть міжлюдських взаємин, мрій та любов, що не завжди справджуються. До речі, читати онлайн книгу «Чайка» Антона Чехова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В п’єсі розкривається велика кількість тем, проте головними можна назвати мистецтво та кохання. В першому автор бачить неймовірну складну річ, яка може принести багато страждання в життя людей, що ним займаються. В свою чергу, є хоч і небезпечною, але дуже цінною річчю, яка може принести справжнє щастя.

Скачати книгу «Чайка» Антона Чехова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чайка» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чайка» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *