«Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

«Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
425 переглядів
425 переглядів

Про книгу «Чарівна крамниця» Герберта Уеллса

Чи вірите ви в дива? Якщо ні, то хутчіш починайте читати онлайн книгу «Чарівна крамниця» Герберта Уеллса українською мовою. Вона заставить вас зануритись у чарівний світ фантазії, де ви будете почувати себе так затишно та спокійно.

Книга «Чарівна крамниця» — чудова розповідь про дитинство та дива. На початку сюжету батько з маленьким сином, гуляючи по лондонських вулицях, натикаються на магазин, що торгує фокусами. Зазирнувши всередину, вони прямо-таки провалюються в кролячу нору, потрапляючи зовсім в інший світ. Тут продавці зникають прямо на очах, іграшкові солдатики оживають, варто лише сказати потрібне слово, а найдивовижнішим є те, що у вашому капелюсі несподівано може виявитися що завгодно.

Головний герой бачить все як таємниче та чарівне, а його батька це насторожує. Адже сам він так і не зміг повірити в дива. Йому заважає занепокоєння за здоров’я та психіку сина, але інколи він і сам бачить моторошні кошмари, що переростають у справжню параною. Але для хлопчика іграшки — живі, для батька вони — звичайнісінькі предмети.

Письменник каже, що дива реальні, якщо в них вірити та мати фантазію. Шкода, що дорослі через щоденні проблеми не можуть повірити в них. Скачати книгу «Чарівна крамниця» Герберта Уеллса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Чарівна крамниця» Герберта Уеллса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарівна крамниця» Герберта Уеллса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *