«Чарівна ти» Чак Поланік

«Чарівна ти» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3370 переглядів
3370 переглядів

Короткий зміст книги «Чарівна ти» Чака Поланіка (анотація)

Чак Поланік – відомий творець абсурду в обгортці літературних сюжетів. Його твори можуть здаватися божевільними, проте він зачіпає вкрай важливі та злободенні теми, сховані під обгорткою дивних образів. Один з найбільш яскравих його творів – книга «Чарівна ти». Тут автор піднімає проблему впливу ЗМІ на свідомість людей, маніпулювання їхнім розумом через рекламу, що може призвести до страшних наслідків.

Починаючи читати онлайн книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка українською мовою, бачиш незвичайну картину, що інтригує й мотивує до знайомства з головною героїнею – дівчиною на ім’я Пенні, яка стала справжнім експериментальним майданчиком для загадкового мільярдера, який вирішив підкорити всіх жінок світу новим відкриттям для досягнення сексуального задоволення.

Фантастична складова твору змушує замислитися над нашою брудною та суперечливою реальністю – жінки ставали жертвами і одночасно відчували себе найщасливішими у світі, включаючи головну героїню. До яких наслідків призвело прагнення жінок досягти вищого ступеня задоволення, ви дізнаєтеся з повчальної кінцівки твору.

Повість написана легкою мовою, з гумором та яскравими афоризмами, розкиданими сторінками твору. Поспішайте скачати книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка на нашому літературному порталі у найзручніших форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *