«Чарівна ти» Чак Поланік

«Чарівна ти» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1805 переглядів
1805 переглядів

Про книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка

Чак Поланік – відомий творець абсурду в обгортці літературних сюжетів. Його твори можуть здаватися божевільними, проте він зачіпає вкрай важливі та злободенні теми, сховані під обгорткою дивних образів. Один з найбільш яскравих його творів – книга «Чарівна ти». Тут автор піднімає проблему впливу ЗМІ на свідомість людей, маніпулювання їхнім розумом через рекламу, що може призвести до страшних наслідків.

Починаючи читати онлайн книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка українською мовою, бачиш незвичайну картину, що інтригує й мотивує до знайомства з головною героїнею – дівчиною на ім’я Пенні, яка стала справжнім експериментальним майданчиком для загадкового мільярдера, який вирішив підкорити всіх жінок світу новим відкриттям для досягнення сексуального задоволення.

Фантастична складова твору змушує замислитися над нашою брудною та суперечливою реальністю – жінки ставали жертвами і одночасно відчували себе найщасливішими у світі, включаючи головну героїню. До яких наслідків призвело прагнення жінок досягти вищого ступеня задоволення, ви дізнаєтеся з повчальної кінцівки твору.

Повість написана легкою мовою, з гумором та яскравими афоризмами, розкиданими сторінками твору. Поспішайте скачати книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка на нашому літературному порталі у найзручніших форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарівна ти» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *