«Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дара Корній

«Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1920 переглядів
1920 переглядів

Короткий зміст книги «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дари Корній (анотація)

Міфологія української культури складає величезну частку спадку, який дістався новому поколінню від предків. Про це в своїй книзі «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» розповідає Дара Корній, що занурює свого читача у дивовижний і неймовірний світ міфів, духів та загадкових істот. Всі вони були частиною реальності для минулих поколінь, захищаючи їх домівки, оберігаючи від лиходіїв, або ж навпаки, якщо мова йде про різних демонів чи чортів. Сьогодні, навіть важко собі уявити, наскільки вигаданий та реальний світ, колись, були близькими один до одного.

Історію письменниці можна охарактеризувати як прекрасний путівник по українській міфології, що нікого з своїх читачів не полишить байдужим. Гортаючи сторінки, кожен матиме можливість дізнатись набагато більше про домовиків, що з давніх давен вважались охоронцями людських осель, або ж хлівника, що також був помічником всіх добрих господарів. Але крім духів-помічників є велика плеяда тих потойбічних істот та створінь, що покликані нашкодити людині.

Перехрестя в контексті міфології завжди було місцем, де мешкали злі духи-перевертні, що тільки і чекають на подорожнього, аби йому якось нашкодити. Їх своєю увагою письменниця теж не оминає, тим самим проводячи свого читача по всім уявним стежинкам величезного світу українського міфу. Це не лише дослідження, що чудово написане та оформлене, але й чудова можливість дізнатись нове про культурне минуле нашого народу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дари Корній та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дари Корній: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дари Корній і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *