«Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу

«Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
319 переглядів
319 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу (анотація)

Книга «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу розповідає історію про бідного хлопця, який не втрачає надії змінити життя на краще і здійснити найбільшу свою мрію. Звати головного героя Шіо, а мешкає він у селі. Зовні він відрізняється від інших (кольором шкіри, формою вух і т.д.), через що над ним частенько насміхаються.

Головний герой дуже любить книги. Якби у нього була можливість читати їх щодня, то він тільки цим би і займався. Але скористатись послугами місцевої бібліотеки йому не вдається, тому залишається тільки продовжувати жити мріями про те, що колись він зможе потрапити в інше місце, де зібрані тисячі, а то й мільйони книжок з усього світу, які зберігають у собі людські знання і мудрість.

Найбільша бібліотека, про яку знає Шіо, знаходиться у столиці. Кафна – дівчина, яка там працює. Одного разу життєві шляхи цих двох героїв перетинаються. На Кафну це, можливо, такого вже й сильного впливу не має, а от для головного героя ця подія стає дуже важливою, бо змінює все його життя…

Варто сказати, що це не просто книга, а справжня японська манга, тобто комікс, у якому багато малюнків. Текст (переклад українською) тут, звісно, теж є, хоч його й не так багато. Якщо ви до цього моменту ще не були знайомі з даним жанром, то тепер є чудова нагода це зробити. А якщо ви й так прихильник коміксів, то цей вам має сподобатись.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарівник Бібліотеки. Том 1» Ідзумі Міцу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *