«Чарлі і великий скляний ліфт» Роальд Даль

«Чарлі і великий скляний ліфт» Роальд Даль

  • Назва: Чарлі і великий скляний ліфт
  • Письменник: Роальд Даль
  • Рік: 1972
  • Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
  • Жанр: Дитяча проза
  • ISBN: 978-617-585-176-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
419 переглядів
419 переглядів

Про книгу «Чарлі і великий скляний ліфт» Роальда Даля

Пропонуємо скачати книгу «Чарлі і великий скляний ліфт» Роальда Даля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) кожному поціновувачу класичної дитячої літератури. Це видання заслужено входить в список творів, котрі варто прочитати не тільки дітям, але й їх дорослим батькам. На цьому виданні виросло декілька поколінь, а для багатьох людей воно стало найулюбленішим серед пригодницьких творів.

Мандрівка відважного Чарлі продовжуються і цього разу юнак повинен відправитись в далекий Космос. Нові світи, величезна кількість незвичайних створінь, пошуки правди і нові відкриття – все це чекає на нього попереду. А прямо зараз герой книги «Чарлі і великий скляний ліфт» повинен познайомитись з Віллі Вонкою – талановитим майстром, котрий пропонує Чарлі здійснити захопливу мандрівку на його новому винаході – швидкому ліфті, здатному підійматись на небачену висоту.

Герой книги з радістю погоджується на чергову авантюру. Адже він не мислить свого життя без ризику. Його приваблюють нові пригоди, особливо, якщо вони зв’язані з небаченими світами. Він не може всидіти на одному місці, адже його життя сповнене ризиків та рішучих дій.

Що чекає Чарлі на новій землі? З ким він познайомиться в інших світах? Станьте учасником запаморочливої мандрівки, почавши читати онлайн книгу «Чарлі і великий скляний ліфт» Роальда Даля українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чарлі і великий скляний ліфт» Роальда Даля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *